YouTube bu kez de Directr’ı satın aldı!

Hali hazırda, iOS platformunda ücretsiz olarak sunulan ve uygulama içi satın alım modeliyle desteklenen uygulama, satın alım sürecinin tamamlanmasıyla birlikte YouTube çatışı altına girecek.

Amaç küçük işletmeler ulaşmak

Uygulamanın sağladığı portföyün YouTube‘a küçük işletmelere ulaşma ve video reklam gelirlerini artırma olanağı sağlayacağı belirtiliyor. Ayrıca, uygulama zenginleştirilerek geliştirilmesi de sürdürülecek.

Directr uygulaması nedir?

Directr ve Directr Business adlı iki uygulama olarak App Store’da yer alan uygulamaların iş dünyasına yönelik olan sürümü, ürün, pazarlama, işe alım gibi çeşitli başlıklarda video yakalama, düzenleme ve internete gönderme özellikleri sunuyor.

Anlaşma şartları

Google’dan yapılan açıklamada, satın alma ile ilgili bazı detaylar paylaşıldı. Anlaşmanın ücreti gizli tutulsa da, Directr’ın tüm sürümlerinin uygulamanın YouTube’a geçmesiyle birlikte ücretsiz olacağı belirtildi. Directr çalışanlarının YouTube reklam ekibine katılacağı da verilen bilgiler arasında. Bakalım Directr uygulaması YouTube ile birlikte daha da gelişecek mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.