Yenikapı-Hacıosman hattına internet geldi!

Son zamanlarda oldukça çok konuşulan İstanbul metrosuna internet getirme çalışmalarının ilk adımı atıldı. Yenikapı-Hacıosman metro hattına kesintisiz internet getirildi!

İnternet günümüzde en önemli ihtiyaçlardan bir tanesi haline geldi. Birçok kişi artık günün illaki belli bir bölümünü internette geçiyor. Kimi bunu sosyal medyaya bakarak geçirirken kimi insan ise işlerini veya okuldaki derslerini buradan görerek geçiriyor. Özellikle korona döneminde internet hem insanların eğitimi için hem de eğlenmeleri için en ihtiyaç duyulan kaynak oldu.

Okula gidemeyen çocuklar bütün eğitimlerini internetten gördü. İşe gidemeyenlerde aynı şekilde evden internet üzerinden çalıştılar. İnternet hayatımızda bu kadar önemli olduğundan dolayı da kesintisiz bu hizmeti almamız oldukça önemli. Bundan dolayı da İstanbul metrosuna internet getirme çalışmaları son zamanlarda oldukça fazla konuşuluyordu.

Bu çalışmanın ilk adımı Yenikapı-Hacıosman M2 metro hattına yapıldı. Artık metro kullanan insanlar kesintisiz bir şekilde internete bağlanabilecek. İstanbul’un en yoğun metro hatlarından biri olan Yenikapı-Hacıosman hattında sonuçlar istendiği gibi olursa diğer hatlara da ilerleyen zamanlarda internet getirilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.