Yemeksepeti’nde online ödeme dönemi

Doğum günü, terfi haberi gibi mutlu anlarda ya da üzüntülü bir dönemde sevdiklerinizi gülümsetmek için ona yemek ısmarlamak istiyorsanız, yardımınıza Yemeksepeti koşuyor. Artık Yemeksepeti üzerinden vereceğiniz siparişlerde ödeme seçenekleri arasından “online kredi kartı”nı seçebilir, dilediğiniz kredi kartı veya banka kartını kullanarak siparişinizi dilediğiniz adrese, istediğiniz saatte gönderebilirsiniz. Üstelik bu sayede uzaktaki bir arkadaşınıza istediği yemeği gönderebilir, ya da ödemenizi önceden yaparak, para üstünü düşünmek ya da nakit hazırlamak zorunluluğundan kurtulabilirsiniz.

Yemeksepeti’nin online ödeme seçeneğinden şu anda 5.300’den fazla restoran üzerinden verilecek siparişlerde faydalanılabiliyor.

Yemeksepeti, online ödeme ile hayatı daha da kolaylaştırıyor

Online kredi kartı ile ödeme seçeneğinin kullanıcılar için şimdiden bir alışkanlık haline geldiğini belirten Yemeksepeti Kurucu Ortağı ve CFO’su Gökhan Akan, “Online kredi kartı ve banka kartı ile ödeme seçeneği bir süredir kullanıcılarımız tarafından talep ediliyordu. Yemeksepeti’nden online ödeme ve yemek ısmarlama şimdiden hayatı kolaylaştıran bir alışkanlık haline gelmeye başladı. Kullanıcılarımız bu sayede sevdiklerine güzel sürprizler yapıyor. Ayrıca plazalarda toplantı arasında sipariş verip kuryeyi kapıda bekletmeden siparişlerini istedikleri zaman teslim alan, ya da kapıda para üstünü düşünmek istemeyenler için de online kredi kartı ve banka kartı ile ödeme seçeneği oldukça pratik bir çözüm oldu.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.