Xiaomi yeni serisinin duyurusunu yaptı!

Son zamanlarda akıllı telefonları ile büyük bir yükseliş elde eden Xiaomi yeni telefon serisini 27 Eylül’de tanıtacağını açıkladı. Şirket yeni çıkaracağı bu telefonla orta segment kullanıcıları hedefleyecek gibi görünüyor. İşte Xiaomi’nin yeni telefon serisi!

Xiaomi bildiğiniz üzere son yıllarda en çok kullanılan telefon markalarının başında geliyor. Özellikle ülkemizde fiyatlarının oldukça ucuz olmasından ve özelliklerinin de iyi olmasından dolayı çok fazla tercih ediliyor.

Kısa bir süre içerisinde Samsung ve Apple gibi firmalar ile bir yarışa girmeyi başaran marka şimdi ise yeni telefon serisini tanıtmayı planlıyor. Xiaomi’nin yeni telefon serisi 27 Eylül’de düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacak. Duyurusunu yaptığı telefon serisinin adının ise Civi olacağı düşünülüyor. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi’nin yeni bir telefonu sızdırılmıştı.

2107119DC isimli modelin Xioami 11 Lite 5G NE olması bekleniyordu. 90 Hz ekran yenileme hızına sahip oaln telefonun 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunuyor. Hızlı şarj desteği sayesinde güçlü bir bataryaya sahip olan telefonda üçlü kamera özelliği de bulunuyor. Orta segmentte yer alan bu telefonun büyük ihtimalle yeni tanıtılacak olan Civi serisi içerisinde yer alacağı tahmin ediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.