“WI-FI İLE ARAMA TEKNOLOJİSİ”Nİ KULLANAN VODAFONE’LULARA 1 AY SINIRSIZ KONUŞMA HEDİYE

Vodafone, dijital müşteri deneyimini merkeze aldığı ürün ve servislerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. “Wi-Fi ile Arama Teknolojisi”nin kullanımını yaygınlaştırmak üzere Vodafone özel bir kampanya başlattı. 22 Ocak 2020 tarihine kadar sürecek 1 aylık kampanya dönemi boyunca bu teknolojiyi kullanan tüm bireysel Vodafone müşterilerine “Vodafone’lularla 1 ay geçerli sınırsız konuşma” hediye edilecek.

25 Aralık 2019 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, abonelerini dijital dünyanın olanaklarından en üst düzeyde faydalandırmaya devam ediyor. Vodafone, 2017 yılında hizmete sunulan, Wi-Fi bağlantısı olan her yerde yüksek ses kalitesiyle iletişim kurma imkânı veren “Wi-Fi ile Arama Teknolojisi” için özel bir kampanya başlattı. 22 Ocak 2020 tarihine kadar sürecek 1 aylık kampanya dönemi boyunca bu teknolojiyi kullanan tüm bireysel Vodafone müşterilerine “Vodafone’lularla 1 ay geçerli sınırsız konuşma” hediye edilecek.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, ‘teknoloji iletişimi şirketi’ olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni nesil iletişim teknolojilerinin hayata geçmesinde önemli bir rol üstleniyoruz. Bu kapsamda, mobil şebekelerimizi Wi-Fi ile entegre ederek ‘Wi-Fi ile Arama Teknolojisi’ni hayata geçirdik. Bu teknoloji sayesinde, müşterilerimize ek bir uygulama kullanma ihtiyacı duymadan, sadece SIM kart ve Wi-Fi bağlantısı ile yüksek ses kalitesiyle iletişim kurma imkânı sunuyoruz. Bu hizmet özelinde geliştirdiğimiz 1 aylık kampanya dönemi boyunca bu teknolojiyi kullanan tüm bireysel Vodafone müşterilerine ‘Vodafone’lularla 1 ay geçerli sınırsız konuşma’ hediye ediyoruz. Vodafone Türkiye olarak, herkesin her yerde yeni nesil teknolojilerin avantajlarından Vodafone kalitesinde kesintisiz hizmet deneyimiyle yararlanmasını sağlamaya devam edeceğiz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.