WhatsApp mesajlarında arama nasıl yapılır?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından WhatsApp’ta sohbetlerde nasıl arama yapılacağı oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette bunun nasıl yapılacağını araştırıyor. Peki WhatsApp mesajlarında nasıl arama yapılır?

WhatsApp, Dünya’nın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması. Birçok kişi tarafından kullanılan uygulama son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Şimdi ise WhatsApp mesajlarda nasıl arama yapılacağı ile gündemde.

Birçok kişi WhatsApp mesajlarında nasıl arama yapılacağını merak ediyor. WhatsApp’ta artık günümüzde sadece normal sohbetler edilmiyor. Bunun yanında iş grupları, okul grupları gibi birçok iş için de WhatsApp kullanılıyor.

Bundan dolayı da gruplarda çok fazla insanın olmasından dolayı geçmiş mesajları bulmak zorlaşabiliyor. Bu gibi durumlar için de WhatsApp’da mesajlarda arama özelliği bulunuyor. Mesajlarda arama yapabilmek için yapmanız gereken ilk şey WhatsApp uygulamasını açın. Daha sonra WhatsApp uygulamasından hangi grupta veya sohbette mesaj arayacaksanız o gruba girin.

Daha sonra o kişinin isminin olduğu yere tıklayın ve karşınıza çıkan ekranda “Sohbette Ara” seçeneğine tıklayın. Bu sayede istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. WhatsApp Web’de sohbette arama yapmak için ise yine arama yapmak istediğiniz sohbete girin. Daha sonra sağ üst tarafta bulunan büyüteç işaretine tıklayın ve arama yapın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.