Whatsapp kapanıyor mu 2020?

Whatsapp kapanıyor mu sorusuyla Dünya üzerinde milyarlarca kişi tarafından indirilen mesajlaşma ve konuşma uygulaması Whatsapp son zamanlarda sıkça sorgulanmaya başladı. Yaşanan problemlerden dolayı Birçok kullanıcı tarafından fazlaca eleştirilen Whatsapp, zaman zaman yaşanan yoğunluk problemiyle çökme boyutuna ulaşıyor. Daha çok yazılımsal bir hata olarak görülen bu problem eski sürüm Android işletim sistemli telefon kullananların karşılaştığı sorun haline geliyor. Peki, Whatsapp kapanıyor mu 2020? Neden sürekli bu yazıyla karşılaşılıyor? Resmi bir bilgi var mı? İşte, merak edilen tüm cevaplar…

Whatsapp kapanıyor hatası son dönemin popüler mesajlaşma uygulaması hakkında birçok akıllı telefon sahibi kişiler tarafından araştırılıyor. Gerek android gerek ios yazılımlı telefonlarda kimi zaman çıkan ‘Whatsapp kapandı’, ‘Whatsapp durduruldu’ uyarısı birçok kullanıcının canını sıkmaya başladı. Son dönemde iyice artan Whatsapp kapanıyor mu 2020? Sorusu arama motorları üzerinden cevaplar aranıyor. Peki, Whatsapp kapanıyor mu? Whatsapp kapanıyor mu 2020 sorusunun çözümü ne? İşte detaylar…

WHATSAPP KAPANIYOR MU 2020?
2009 yılından itibaren adeta yaşamımızın bir parçası haline gelen mesajlaşma uygulaması WhatsApp kimi zaman yaşanan sorunlarla gündemde yer alıyor. Gelişen teknolojiyle beraber piyasaya sürülen en iyi özellikteki telefonlar nedeniyle aplikasyonlarda belirli aralıklarla güncelleştirmeler yapmak zorunda kalıyor.

Günümüzde android ve ios işletim sistemli telefonlarda yaygın bir biçimde kullanılan WhatsApp uygulaması dönem dönem yoğunluk yüzünden yaşanılan çökme problemleriyle WHATSAPP KAPANIYOR MU 2020? İddialarını beraberinde getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamayla WhatsApp uygulamasının Windows işletim sistemli Phone’ların tamamında ve iOS 8 ve daha altındaki işletim sistemlerine sahip cep telefonlarında kullanılamayacağı belirtildi.

Ayrıca iPhone 3G, iPhone 3G S, iPhone 4 ve iPhone 4S’te artık Whatsapp’a erişilemeyecek.

1 Şubat 2020‘den itibaren ise Android 2.3.7 ve daha eski sürümünü kullanan telefonlarda kullanıcılar artık yeni hesap oluşturamayacak ve mevcut hesaplarını doğrulayamayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.