WhatsApp Instagram’ın sevilen özelliğini kendine getiriyor!

WhatsApp günden güne kendini geliştirmeye devam ediyor. Instagram’da oldukça sevilen mesajlara tepki verme özelliği WhatsApp’a da geliyor.

Instagram bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda yeni bir özellik getirmişti. Bu özellik sayesinde artık mesajlaştığınız insanlara emoji ile tepki verebiliyordunuz. Bu tepkiler mesajların üzerinden yapılıyordu. Yani emoji atmıyorsunuz. Özellikle çift tıklayıp beğenme özelliği çok fazla kullanılıyor.

Birine görüldü atmak istemiyor aynı zamanda muhabbeti bitirmek istiyorsanız genelde çift tıklayıp mesajını beğenebilirsiniz. Bu sayede hem karşı tarafı kırmayıp hem de konuşmayı kolay bir biçimde bitirme şansınız oluyor.

Oldukça fazla kişi tarafından kullanılan ve sevilen özellik şimdi WhatsApp’a da geliyor. Tepkiler isimdeki özelliğin ekran görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan görüntülerde WhatsApp’ın bildirim ayarlarında “Tepkiler Bildirimi” adı altında bir seçenek bulunuyor. Bu görüntü ile birlikte WhatsApp’ın bu özelliği test ettiğini ve yakın bir zamanda getireceği anlaşılmış oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.