Victorinox ile çakı ve USB bir arada‏

Dünyanın en ünlü çakı markası Victorinox, çakılarını teknoloji ile harmanladı. Victorinox, klasik çakılarına eklenen USB özelliği ile geleneksel modellerini yenilikçi özelliklerle birleştirdi. Kullanıcılarına maksimum fayda sağlamayı amaçlayan Victorinox, çakılarına eklediği 2 farklı USB seçeneği ile de her zaman yanınızda taşıyacağınız aksesuarınız olacak.

17 Aralık 2015 Perşembe, 19:08

Victorinox’un hayatı kolaylaştıran çakılarına bir yenisi daha eklendi. Klasik çakılarına eklenen USB özelliği ile Victorinox, iş hayatında da yardımcınız olacak. Anahtarlık halkası sayesinde cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz Victorinox çakıda 8 farklı özellik bir arada bulunuyor.

Anahtarlık halkası, büyük bıçak, cımbız, makas, tırnak törpüsü, tornavida ve tükenmez kalemi aynı anda Victorinox kalitesiyle bulabileceğiniz çakılara eklenen 16 GB ve 32 GB’lık USB’ler dijital ortamdaki işlerinize de kolaylık sağlayacak.

23 MB / s yazma hızı ve 30 MB / s okuma hızı ile belgelerinizi hızlıca taşıyabileceğiniz veya saklayabileceğiniz 2.0 USB belleği bulunan Victorinox çakılar sadece 30 gr ağırlığında.

Mall Of İstanbul’daki Hobix mağazasından ve hobix.com.tr adresinden kolayca bulabileceğiniz USB’li çakılara belirli D&R’lardan da ulaşabilirsiniz.

Victorinox 16 GB Çakı 303,00 TL Victorinox 32 GB Çakı 387,00 TL’dir.

iletişim