Vestel’in Espor Turnuvası Kupa Vestel heyecanı yeniden başlıyor

Türkiye’de Espor’un gelişmesine öncülük eden Vestel, Haziran ayında düzenlediği ve Espor severler tarafından büyük ilgi gören Kupa Vestel heyecanının kapsamını genişletti. İkinci defa kendi turnuvasını düzenleyecek olan Vestel, bu kez tam 3 ay sürecek bir heyecan başlatıyor. Ekim-Kasım-Aralık aylarında gerçekleşecek tam 9 turnuvanın ödül havuzu ise 45.500 TL olarak belirlendi.

Voleybol, basketbol ve futbol sporlarına yaptığı katkıların yanı sıra Türkiye’de Espor dünyasının da önemli aktörlerinden olan Vestel ikinci kez kendi Espor turnuvasını düzenliyor. Haziran ayında düzenlenen Kupa Vestel’in hem katılım hem de izlenme oranlarının yüksek olması, Espor severlerden gelen talepler ve Vestel’in Espor alanını sahiplenmesi sonucu yeni bir Kupa Vestel heyecanı başlatılması kararı alındı.

Kupa Vestel, 28 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde düzenlenecek PUBG Mobile Turnuvası ile başlayacak ve 12-16 Ekim tarihlerinde yapılacak Rocket League ile devam edecek. Turnuva heyecanı devamında PUBG, CS:GO, PUBG Mobile ve sürpriz oyun turnuvaları ile devam edecek. Tüm turnuvaların sonlanmasının ardından Espor severlerin anket oylamalarıyla belirlenecek iki oyun ile büyük final düzenlenecek.

Kupa Vestel hakkında detaylı bilgi ve katılım için www.kupavestel.com adresini ziyaret ediliyor. 45.500 TL’lik bir ödül havuzunda gerçekleşecek turnuva heyecanı, Kupa Vestel Twitch ve Vestel YouTube kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.