Twitter’da spoilerdan kaçmanın yolu

Yaz bitti bitecek. Merakla takip ettiğimiz dizilerin yeni sezon heyecanı ise Twitter’da başladı bile. Şimdilerde dizilerin yeni sezon tanıtımları yapılırken TV’de, Twitter’da da kullanıcılar bekledikleri diziler hakkında çoktan konuşmaya başladı. Yabancı ve Türk dizilerin yeni sezonları gümbür gümbür gelirken, siz siz olun, merakla beklediğiniz dizilerin sürprizini kimsenin bozmasına izin vermeyin.

İster tutkulu bir Game of Thrones veya heyecanlı bir İstanbullu Gelin hayranı olun, en sevdiğiniz dizilerin içerdiği sürprizlerin siz izlemeden bozulmayacağına emin olun. İşte tam da bu yüzden Twitter’ın sessize alma fonksiyonunu keşfedebilirsiniz. Sessize alma sayesinde en sevdiğiniz televizyon programının yeni bölümünü diğer Twitter kullanıcılarının görüşlerinden müdahalesiz izlemeniz mümkün.

Twitter’ın sessize alma özelliği gördüğünüz paylaşımları kontrol etmenizi sağlıyor. Kullanıcılar diğer hesapları, belirli kelimeleri, cümleleri, kullanıcı isimleri, emojileri ve hashtagleri bile sessize alabiliyor. Bu sayede artık sızdırılan bilgilerin keyifinizi bozması söz konusu değil.

Işte bu yüzden sizin için hem diziler hakkında konuşulanları hem de sürpriz bozan bilgilerden uzak durmak için Twitter’ın sessize alma özelliği hakkında bilgiler hazırladık.

Sessize Alma

Başka bir Twitter hesabını sessize alırsanız o hesabın Tweetleri sayfanızda gözükmez. Tweetlerinin hepsi ilginizi çekmese de arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için çok iyi bir yöntem. Sessize alınmış hesaplar, sizin onları sessize aldığınıza dair bir bilgilendirme almazlar ve sizi Tweetlerinde etiketlediklerinde veya doğrudan mesaj attığında bildirim alırsınız. Bildirimlerini sayfanızda görmek istemiyorsanız takip etmediğiniz hesapları da sessize alabilirsiniz.

Sessize almak, engellemek veya takipten çıkarmaktan farklıdır çünkü sessize aldığınız hesapların onları sessize aldığınızı öğrenmelerinin yolu yoktur. Bu fonksiyona herhangi bir Tweet’deki ikondan ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.