Twitter şifresi nasıl değiştirilir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Twitter’da nasıl şifre değiştirileceği oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan tarafından merak edilen konu arama motorlarında en çok arananlar arasında. Peki Twitter’da şifre nasıl değiştirilir?

Twitter Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında geliyor. Birçok kişi ülkemizde genel olarak haberlerin hepsini Twitter’dan öğreniyor. Bunun nedeni Twitter’ın tasarımından kaynaklanıyor.

Twitter yapısı gereği herkesin düşüncelerini topluluklara aktarmasına olanak sağlıyor. Bu sayede de birçok insan amatör bir şekilde habercilik yapabiliyor. Twitter son zamanlarda nasıl şifre değiştirileceği ile gündemde.

Birçok kişi Twitter’da nasıl şifre değiştireceğini merak ediyor. İnternette insanlar Twitter hesaplarının şifrelerini nasıl değiştireceklerini arıyor. Twitter hesabınızın şifresini değiştirmek istiyorsanız ilk önce hesabınıza giriş yapın. Daha sonra sol tarafta bulunan “Hesabınız” sekmesinden “Şifrenizi Değiştirin” seçeneğine tıklayın. Burada sizden mevcut şifrenizi ve yeni şifreniz ile onayını isteyecektir.

Bunu yaptıktan sonra Twitter şifreniz değişmiş olacak. Twitter şifrenizi unuttuysanız ise ilk önce Twitter’a girerken “Şifreni mi unuttun?” yazısına tıklayın. Bu yazıya tıkladıktan sonra kullanıcı adınız, e postanız veya telefon numaranızı girmenizi isteyecek. Bunu yaptıktan sonra size bir onaylama kodu yollanacak. Bu kodu girdikten sonra yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.