Twitch’e nasıl kayıt olunur?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Twitch’e nasıl kayıt olunacağı oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan tarafından merak edilen konu arama motorlarında en çok arananlar arasında yer alıyor. Peki Twitch’e nasıl kayıt olunur?

Twitch Dünya’nın en büyük yayıncılık platformlarından birisi. Geleceğin mesleği olarak görülen yayıncılık mesleğini yapmak istiyorsanız ilk başvuracağınız platform genelde Twitch oluyor. Facebook, YouTube ve Microsoft gibi büyük firmalar Twitch’e rakip olmaya çalışsalar da henüz bunu başarabilmiş değiller. Microsoft zaten geçtiğimiz günlerde kendi yayın platformundan istediği başarıyı elde edemeyince kapatmıştı. Facebook ise hala çıktığı günden bugüne kadar yayın izleme konusunda problemler yaşıyor.

YouTube tarafında ise işler oldukça yavaş ilerlediği için Twitch uzun süre bu konudaki liderliğini koruyacak gibi duruyor. Son zamanlarda birçok kişi Twitch’e nasıl kayıt olunacağını merak etmeye başladı. Twitch’e kayıt olmak için ilk önce yapmanız gereken https://www.twitch.tv/ adresine girin. Daha sonra sağ üst tarafta bulunan mor renkli “Kayıt ol” tuşuna tıklayın. Bu tuşa tıkladıktan sonra Twitch sizden bazı bilgiler isteyecek. Bu bilgileri girmeniz gerekiyor.

Kullanıcı adı, şifre, şifre tekrarı, doğum tarihi, e posta veya telefon numarası gibi bilgileri girdikten sonra en altta etkinleşen “Kaydol” tuşuna basmalısınız. Daha sonra e posta adresinizi girdiyseniz e postanıza, telefon numaranızı girdiyseniz telefon numaranıza bir doğrulama kodu gönderilecek. Bu kodu girdikten sonra artık Twitch hesabınız açılmış oldu. İstediğiniz gibi Twitch’ten yayıncıları izleyebilir veya yayın açabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.