Tom Hardy ve Venom Fortnite’a geliyor!

Fortnite son zamanlarda yaptığı etkinlikler ve yeni getirdiği kostümler ile oldukça çok ilgi çekiyor. Şimdi ise Venom: Let Be Carnage lansmanına özel Venom ve Tom Hardy kostümleri gelecek!

Fortnite ülkemizde o kadar fazla oynanmasa da Dünya’da en çok oynanan oyunların başında geliyor. Hal böyle olunca birçok insan oyunda oldukça çok vakit geçiriyor. Bunu da Fortnite sadece oyun oynamaktan ibaret bırakmak istemiyor. Ara ara düzenlediği etkinlikler sayesinde sanal bir dünyayı oyuncularına sunuyor. Öyle bir hale geldi ki artık bir film çıkacağı zaman Fortnite’ta da tanıtılıyor. Geçtiğimiz günlerde birçok ünlü sanatçı Fortnite’ta konser verdi.

Yapılan etkinlikler ile birçok kişi bu konsere katıldı. Yani anlayacağınız Fortnite bir sanal dünya olma yolunda ilerliyor gibi duruyor. Şimdi ise Venom: Let Be Carnage filmine özel yeni kostümler oyuna eklendi. Yeni filmde yer alan Venom ve Tom Hardy görünümleri oyuna eklendi. Yeni Eddie Brok kıyafetini oyuna girmeden alırsanız deponuzda oyun içinde Venom Dönüşümü ifadesini kullanabiliyorsunuz.

Böylelikle oyunda Venom olabiliyorsunuz. Ancak isterseniz oyuna girmeden önce Venom’u seçip direkt oynayabilirsiniz. Bu kostümlerin yanında Simbiyot Tırpanı kazması da geliyor. “Biz Açız” gibi çizgi romana gönderme yapan emojilerde oyuna eklenmiş durumda.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.