The Flash’tan ilk fragman geldi!

Justice League filminden sonra birçok DC hayranı gözünü The Flash filmine çevirmişti. Birçok kişi tarafından beklenen filmden ilk fragman geldi!

Bildiğiniz üzere DC evreni, Marvel evrenine kıyasla oldukça kötü ilerliyor. Filmlerin izlenme sayıları ve eleştirmenler tarafından verilen puanlar oldukça az oluyor. Bir türlü evrenini düzeltmeyen DC son çıkardığı Justica League filmi ile de bu durumu değiştirmedi.

Bu filmden sonra The Flash filminin geleceği biliniyordu. Birçok kişi tarafından filmin ne zaman geleceği merak ediliyordu. Şimdi ise filmin ilk fragmanı yayınlandı. Film için spoiler olacak ama DC bu filmle bütün her şeyi sıfırlayabilir ve yeni bir başlangıç açabilir. Bundan sonrasını spoiler yemek istemiyorsanız okumasanız daha iyi olur.

The Flash filmi ile birlikte DC fragmandan görüldüğü kadarıyla evreni sıfırlamayı planlıyor. Filmde büyük ihtimalle Flash’ın sevilen çizgi romanlarından Flashpoint çizgi romanı işlenecek. Flash’ın zamanda geriye giderek annesini kurtarmasıyla gerçekleşen olaylar sonucunda evrende büyük bir kırılma yaşanıyor. Bu kırılma sonucunda yeni bir evren oluşuyor ama işler istenildiği gibi gitmiyor. Bu durumdan dolayı tekrardan evreni düzeltmeye çalışıyor. Bu düzeltme sırasında işler tam olarak eski haline dönmüyor. Bu sayede DC evrenini sıfırlayabilir ve yeni bir evrene geçiş yapabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.