Telefona film indirme

Son zamanlarda birçok kişi tarafından telefona nasıl film indirileceği oldukça çok merak ediliyor. İnsanlar internette telefona nasıl film indirileceğini araştırıyor. Peki telefona nasıl film indirilir?

Uzun yolculuklarda film veya dizi izlemek insana oldukça iyi geliyor. Hem zamanın hızlı geçmesini sağlıyor hem de yolculuğun tadını çıkarmış oluyorsunuz. Ancak internet konusu biraz sıkıntı. Hem internetin çekmemesinden hem de film ve dizi izlemenin yüksek kalitede çok fazla internet harcamasından dolayı genelde insanlar yola çıkmadan önce evde filmleri indiriyorlar. Film veya dizi indirmek için birçok yöntem bulunuyor.

Bu yöntemlerden ilki Netflix, Prime Video gibi platformlar. Bu platformlara üyeyseniz istediğiniz film veya diziyi indirebilir daha sonra internet kullanmadan izleyebilirsiniz. Ancak bu platformları kullanmıyorsanız telefona film indirmek için başka yöntemler kullanmak zorundasınız. Bu yöntemlerden ilki üçüncü parti uygulamaları kullanmak. UC Browser isimli uygulama size film indirmenizde yardımcı olabilir.

Hem Android hem de iOS’larda bulunan uygulama aslında bir tarayıcı. Sadece tarayıcının video indirme özelliği bulunuyor. İzlemek istediğiniz diziyi veya filmi tarayıcıdan açın. Daha sonra oynatma kutusunun alt tarafında indirme işareti çıkacaktır. Bu işarete tıkladığınızda filminiz otomatik olarak inmeye başlayacaktır.

Bu yöntemi de denemek istemiyorsanız çünkü üçüncü parti uygulamalar çok da güvenilir olmayabiliyor. Bir diğer yöntem bilgisayardan indirip telefona atma. Bilgisayarınızdan istediğiniz filmi indirdikten sonra telefonunuzu kablo yardımı ile bilgisayara bağlayın. Bağladıktan sonra indirdiğiniz filmi telefona kopyalayın. Bu sayede galerinize girdiğinizde indirdiğiniz filmi görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.