Take-Two Oyunlarına Yarıyıl İndirimi Geliyor

Aralarında NBA 2K20 ve Borderlands 3 gibi yapımların da bulunduğu Take-Two Interactive’in PlayStation®4 oyunları, yarıyıl döneminde indirimli fiyatlarla satılacak. 

 Sony, dağıtımını üstlendiği Take-Two Interactive oyunlarında yarıyıl indirim kampanyası başlattığını duyurdu. 20 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Take-Two Interactive’in en yeni PlayStation®4 oyunları indirimli fiyatlarıyla satılacak.

 

En çok satan NBA oyun serisi NBA 2K’nın en son sürümü olan NBA 2K20, bu sene kadın dövüşçüleri de barındırarak en zengin oynanabilir karakter seçkisini sunan WWE 2K20, oyun dünyasına nişancı türüyle loot sistemini birleştirerek tanıştıran Borderlands 3, Obsidian firmasının yeni dünyaları keşfetmenizi sağlayacak en yeni oyunu The Outer Worlds, PlayStation®4’ün en iyi oyunları arasında gösterilen vahşi batı macerası Red Dead Redemption 2 ve NBA’i sokak basketboluyla tanıştıran NBA 2K Playgrounds 2 oyunları yarıyıl döneminde herkesin oynayabilmesi için indirimli olarak satılacak.

 

20 Ocak ile 3 Şubat 2020 tarihleri arasında indirimde yer alan tüm PlayStation®4 Take-Two Interactive oyunları ve tavsiye edilen perakende satış fiyatları:

 

THE OUTER WORLDS319 TL*
NBA 2K20269 TL*
WWE 2K20219 TL*
BORDERLANDS 3219 TL*
RED DEAD REDEMPTION 2199 TL*
NBA 2K PLAYGROUNDS 269 TL*

 

*Tüm fiyatlar kampanya süresi boyunca tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.