Steam Yaz İndirimleri ne zaman başlayacak?

Dünyanın en büyük dijital oyun platformu Steam, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz indirimlerini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Steam Yaz İndirimleri kapsamında kullanıcılar popüler oyunları yüzde 85’e varan oranlarda indirimle alma şansına sahip oluyor. Peki Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

Steam yaz indirimleri için sayılı günler kaldı. Steam yaz indirimleri 25 Haziran’da Türkiye saatiyle 20:00’de başlayacak. Temmuz ayına kadar devam etmesi beklenen indirimlerde hangi oyunların fiyatlarının düşeceği ise merak konusu.

Henüz Steam bu konuda açıklama yapmasa da GTA V başta olmak üzere PUBG, Euro Truck Simulator, Dark Souls III, Resident Evil 2 ve 3 sürümü ile Witcher 3’ün indirime girmesi bekleniyor. Bu oyunlar Steam’in en çok ilgi gören oyunlarından sadece birkaçı ve Steam Yaz İndirimleri başladığında yüzde 85’e varan oranlarda fiyatlar aşağı çekilebilir.

Steam Yaz İndirimleri sona erdiğinde ise fiyatlar yeniden eski haline gelecek ve bir sonraki Steam indirimlerine kadar da normal fiyatlardan satışlar devam edecek.

Steam gibi Epic Games de yer yer oyun fiyatlarında indirime gidiyor. Ancak Epic Games, her hafta iki oyunu ücretsiz verdiğinden oyuncular Epic Games’i de yakından takip ediyor. Şirket, Civilization VI ve GTA V’i bile ücretsiz dağıtmış ve oyuncular Epic Games’in bu kampanyasına büyük ilgi göstermişti.

Bakalım Steam’in 25 Haziran tarihinde sürprizleri olacak mı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.