Samsung Yeni Galaxy A Serisini Duyurdu

Galaxy A50 ve A30 – Bugün Bağlanma Biçimimizi Değiştirmek için Tasarlandı

Samsung Electronics Co., Ltd., inovasyonları sektör geneline yaymak amacıyla tasarlanan yeni Galaxy A Serisine ait iki yeni akıllı telefonu duyurdu. Galaxy A50 ve A30, içinde yaşıyormuş hissi veren bir izleme deneyimi, daha uzun ömürlü batarya performansı[1] ve dünyayı gördüğünüze yakın bir şekilde yakalamanızı sağlayan kamerası başta olmak üzere cihaz özelliklerinde önemli iyileştirmeler sunuyor.

Yeni Galaxy A Serisi, insanların anlık paylaşma ve izleme alışkanlıklarına hitap etmek için tasarlandı. Galaxy A50 ve A30’da anlık etkileşimlere ayak uydurabilecek güçlü donanımlar yer alıyor.

“Herkese daha iyi bir mobil deneyim sağlamayı hedefliyoruz ve bu amaçla hayata geçireceğimiz inovasyonlar güncellenen Galaxy A Serisi ile başlıyor” diyen Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Birimi Başkanı ve CEO’su DJ Koh, şöyle devam etti: “İnsanların birbirleriyle bağlanma biçimleri değişirken akıllı telefonlarının da bu değişimlere ayak uydurması gerekiyor. Yeni Galaxy A Serisi, canlı etkileşimleri destekleyecek temel özelliklerde iyileştirmeler ve sürekli değişen gereksinimlerini karşılayacak çeşitli seçeneklerle sunuluyor.”

Tüketiciler, Galaxy A Serisi ile Samsung Health, Bixby[2] ve daha birçok[3] önemli hizmeti kullanarak Galaxy ekosistemini kesintisiz bir şekilde deneyimleme fırsatı bulabilecek.

Güncellenen Galaxy A Serisi, ilk iki modelin tanıtımıyla lanse ediliyor.

Galaxy A50

Galaxy A50, premium kamera özellikleri, uzun süre dayanan ve hızlı şarj edilebilen pili ve Sonsuz-U Tasarım ekranıyla dünyaya bağlı kalmanızı sağlıyor.

Galaxy A50, 3’lü arka kamera sistemi şu özellikleriyle öne çıkıyor:

  •  
  • Ultra Geniş Açılı Kamera ile dünyayı sınırsız yakalayın. ‘Akıllı düğme’ işleviyle desteklenen kameranız, şimdi Geniş Çekim Modu’nun ne zaman kullanılacağını tespit edebiliyor ve önerebiliyor.
  •  
  • 25MP ana kamera, parlak gün ışığında canlı görüntüler çekebiliyor. Karanlıkta ise, yenilikçi objektif ışık algılayıp görüntü kirliliklerini azaltarak net çekimler yapabilmenize imkan veriyor.
  •  
  • Derinlik objektifiyle kombine edilen kamera, sunduğu Canlı Odak deneyimi ile tam olarak nereyi vurgulamak istediğinizi seçebilmenize olanak veriyor.
  •  
  • Akıllı Kamera özelliği ile, 20 sahneyi tanıyan ve optimize eden Görsel Zeka ve mükemmel portre çekimini kaçırmamanızı sağlayan Hata Tespit Etme özellikleriyle en iyi sahneleri çekmenize yardımcı oluyor.
  •  
  • Canlı Odak özelliğine sahip selfie kamerasıyla arka plan detaylarını incelikle bulanıklaştırıp portre fotoğrafınızı geliştirebiliyorsunuz.

Ekran içi parmak izi okuyucuya sahip A50; konforlu ince bir tasarım, düzgün yuvarlatılmış bir şekle sahip. Galaxy A50; Siyah, Beyaz ve Maviolmak üzere üç yeni renk seçeneğiyle sunuluyor.

Galaxy A30

Güçlü 4,000mAh, hızlı şarj edilebilen pili ile Galaxy A30, sürekli hareket halinde olan kullanıcılara hitap ediyor.

Oyun oynamak, aynı anda birden fazla görevi yerine getirmek ve gezinmek için ideal olan ve içindeymiş gibi bir deneyim sunan, köşeden köşeye 6.4” Super AMOLED Sonsuz-U Tasarım Ekran, hareket halindeyken hayatı doyasıya yaşamanızı ve anları kaçırmamanızı sağlıyor.

Daha kesintisiz mobil deneyim için yaratılan A30, Ultra Geniş açılı objektif de içeren ikili kamera sistemi gibi gelişmiş kamera özelliklerinin yanı sıra arkada yer alan parmak izi ile açılma ve güvenli erişim, ayrıca sezgisel Yüz Tanıma özellikleriyle sunuluyor

Galaxy A Serisi hakkında daha detaylı bilgi için: www.samsungmobilepress.comwww.news.samsung.com/galaxy veya www.samsung.com/galaxy

###

Galaxy A Serisi  Teknik Özellikler

A50 A30
Ekran Boyut / Çözünürlük 6.4-inch FHD+ (1080×2340) Super AMOLED 6.4-inch FHD+ (1080×2340) Super AMOLED
Infinity Ekran Sonsuz-U Tasarım Sonsuz-U Tasarım
Boyutlar 158.5 x 74.7 x 7.7mm 158.5 x 74.7 x 7.7mm
Design 3D Glasstic 3D Glasstic
İşlemci Quad 2.3GHz + Quad 1.7GHz Dual 1.8GHz + Hexa 1.6GHz
Kamera Ön 25MP FF (F2.0) 16P FF (F2.0)
Arka 25MP AF (F1.7) + 5MP FF (F2.2) + 8MP FF (F2.2) 16MP (F1.7) + 5MP (F2.2)
Bellek 4 / 6 GB RAM

64 GB / 128 GB Dahili Bellek

Maksimum 512 GB Micro SD

4 GB RAM

64 GB Dahili Bellek

Maksimum 512 GB Micro SD

Pil 4,000 mAh 4,000 mAh
Diğer Özellikler Ekran Üzeri Parmak İzi, Hızlı Şarj1, Samsung Pay2, Bixby Vision, Bixby Ses, Bixby Ev, Bixby Hatırlatıcı Parmak İzi, Hızlı Şarj1, Samsung Pay2, Bixby Ev, Bixby Hatırlatıcı3

1 Hızlı Şarj (Yakın alan İletişim) belirli pazarlarda sunulacaktır.

Samsung Pay, ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

3 Bixby Ses ve Bixby Vision desteklenmemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.