Samsung Galaxy Tab S8 sızdırıldı!

Son zamanlarda birçok sızıntı ile gündeme gelen Samsung’un yeni tableti Samsung Tab S8’in şimdi ise görüntüleri sızdırıldı. 2022 yılında çıkması beklenen tabletin işte ortaya çıkan bilgileri!

Samsung bildiğiniz üzere korona dönemine rağmen her yıl tablet çıkarmaya devam etti. Birçok firma çip sıkıntısından dolayı tablet üretimine kaynak ayırmamıştı. Ancak Samsung, Galaxy Tab serisinin S7 ve S7 Plus sürümünü 2020 yılında piyasaya sürmüştü. Şimdi ise bu serinin yeni tabletinin tanıtılması bekleniyor. 2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen tabletin sızdırılan görüntülerine baktığımız zaman tasarımının aynı şekilde korunduğu görülüyor.

Ayrıca tabletin arka tarafında koyu renkli ince uzun bir alan bulunuyor. Bu alan büyük ihtimalle Samsung’un Galaxy Tab serisinde kullanılan S Pen’in tutturulması için kullanılacak. 11 inç büyüklüğünde 120 Hz, LCD bir ekrana sahip olacağı düşünülen cihazın RAM ve depolama tarafında ise 8 GB RAM ile 128 GB depolama alanı olması bekleniyor. Ayrıca cihazın 256 GB depolama alanı bulunan seçeneğinin de olacağı düşünülüyor.

Kamera tarafında ise Samsung rakiplerine göre sızdırılan bilgilerden yola çıkacak olursak daha çok önem göstermiş. Samsung’un Galaxy Tab 8 cihazında 13 Megapiksel arka ana kamera ve 5 Megapiksel geniş açı kamera bulunacak. Ön tarafta ise 8 Megapiksel bir kameraya yer verilmiş. Batarya tarafında Samsung 8.000 mAh kapasiteli büyük bir batarya ile karşımıza çıkıyor. Hızlı şarj desteği tarafında ise 45 W desteklenmiş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.