Samsung Galaxy Alpha’dan yeni fotoğraflar

Galaxy S5 ve metal kasalı Galaxy F ile 2014 yılına damgasını vuran Samsung firmasının geçtiğimiz haftalarda Galaxy Alpha isimli yeni bir telefon ile karşımıza çıkacağı dile getirilmişti. Firmanın bu zamana kadar üretmiş olduğu en güçlü telefon olacak diye lanse edilen Galaxy Alpha sızıntılarına bugün bir yenisi daha eklendi.

Son yıllarda tasarım alanında bocalayan Samsung firması yine aynı hatayı Galaxy Alpha’da da yapacağa benziyor. Galaxy S ailesinin tasarımı ile neredeyse bire bir aynı olan Galaxy Alpha çalışır durumda karşımıza çıkıyor.

Yeni sızıntılar doğrultusunda yazının başında belirttiğimiz firmanın en güçlü telefonu ünvanına maalesef ki Galaxy Alpha sahip olamayacak. Galaxy Alpha’da Snapdragon işlemci yerine Exynos 5433 işlemci kullanılacak ve cihaz 4,8 inç boyutunda 720P ekrana sahip olacak.

Cihazda ayrıca 2 GB RAM yer alacak. Android 4.4.4 KitKat ile gelmesi beklenen Galaxy Alpha teknik özellikleri ile pek göz doldurmayacak. Metal alaşımdan yapılan kasa kullanılan Galaxy Alpha’nın Eylül ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

8 7 6 5 4 3 2 1-1407229869

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.