Samsung Galaxy Alpha geliyor!

Samsung’un metal kasalı olacağı söylenen akıllı telefonu Galaxy Alpha, geçtiğimiz günlerde sızdırılmış ve bizde buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. 4,7 inç ekran boyutuna sahip olacağı anlaşılan Galaxy Alpha’nın uzun süredir iddialara konu olan Galaxy F olabileceği de konuşulurken, bomba etkisi yaratan haber SamMobile’dan geldi.

Habere göre Güney Koreli şirket Galaxy Alpha’yı 4 Ağustos tarihinde kullanıcıların beğenisine sunacak. Samsung’un Galaxy Alpha’nın tanıtımını Ağustos başında yapacak olmasının sebebi ise, odak noktasının Eylül ayında tanıtılacak olan Galaxy Note 4’e kaymasını istemesi olarak gösterildi.

01

Apple’ın yakında tanıtılacak olan akıllı telefonu iPhone 6’nın 4,7 inç ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Birçok sızıntıya da konu olan bu ekran boyutu her ne kadar önceki iPhone’lara göre bir hayli büyük olsa da, Samsung’un ya da diğer Android üreticilerinin amiral gemilerine oranla yine küçük kalacak.

02

Bunun farkında olan Samsung iPhone 6’nın karşısına Galaxy S5’i ya da Galaxy Note 4’ü sunmak yerine tamamen ona rakip olması için geliştirilen, kullanıcıları ikilemde bırakacak bir model, yani Galaxy Alpha’yı tanıtacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.