Safir ekranlı ilk telefonla tanışın: Brigade!

Sene başından beri Apple’ın iPhone 6’sını konuşuyoruz diyebiliriz. iPhone 6’nın tanıtılmasına artık gerçekten kısa bir süre kaldı. 1 – 1,5 ay sonra neyin ne olduğunu öğreneceğiz. Uzun süredir Apple’ın iPhone 6’da safir ekran kullanacağı söylense de, bu konuda Apple’dan hızlı davranan bir firma çıktı.

Ülkemizde pek karşılaşmadığımız ancak Kuzey Amerika ve Japonya’da ünlü bir üretici olan Kyocera’nın Android işletim sistemi ile çalışan yeni akıllı telefonu Brigade, dayanıklılığı ve safir ekranı ile dikkat çekiyor. Zor şartlar için özel geliştirilmiş olan Brigade, suya, toza, aşırı sıcağa, basınca, şoka ve titreşime dayanıklı yapıya sahip.

Akıllı telefon dış dünyaya karşı her ne kadar dayanıklı olsa da, cihazın teknik özellikleri bizleri pek mutlu etmedi. 1,4 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisinden gücünü alan Brigade, 2 GB RAM’e sahip. 16 GB dahili depolama alanına ve değişmeyen 3100 mAh bataryaya sahip olan cihaz, piyasadaki en sağlam akıllı telefonlardan birisi olma yolunda ilerliyor.

kyocera-1406890404

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.