Reddit mobil uygulamasına kapsamlı güncelleme gelecek

Yeni bir güncelleme çalışmasında olan Reddit geliştiricileri yeni sürümde, web sitesinin sunduklarından çok daha fazlasını mobil cihazlara getirecek.

Geçtiğimiz yıl mobil marketlerde yerini alan Reddit uygulamasının yeni alacağı güncellemede, iOS ve Android kullanıcıları, ilgi alanlarını ekleyerek seçilmiş yayınları görüntüleme özelliğine sahip olacak. Ayrıca, kullanıcının Reddit yıl dönümünü gösteren, ‘’Cake Day’’ ikonları ve çesitli başarılar ile sunulan kupalara da uygulama üzerinden erişilebilecek. Bunun dışında içeriği başkaları tarafından paylaşılan kullanıcıların adları, uygulamanın ana sayfa akışında görülebilecek.

iPhone ve iPad kullanıcıları; görüntüleri, gif’leri ve videoları tiyatro seçeneğinden inceleyebilecek olmasının yanı sıra medyayı da manzara özelliği sayesinde görüntüleyebilecek. Medya mesajlarını görmek için ise sola veya sağa kaydırmaları yeterli olacak.  Uygulamanın iOS sürümü canlı yorumları destekleyecek ve yeni sohbet özelliği sayesinde birebir konuşmaların yapılmasına olanak tanıyacak. Ayrıca, güncelleme ile birlikte Safari tarayıcısı uygulama içerisinde kullanılabilecek.

Halihazırda iOS kullanıcılarının sahip olduğu herhangi bir tartışmadaki en üstteki yorumları hızlı bir şekilde gezinmeye imkan sağlayan‘’hızlı oku’’ sekmesi Android kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek. Ayrıca iOS ve Android için kullanıma sunulacak, moderatörlere yönelik güncellemeler de mevcut olacak; yöneticiler, modetime izin verdikleri mobil cihazları onaylama, kaldırma veya işaretleme imkânına sahip olacak.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.