PUBG mobile premium sandık ne zaman gelecek?

PUBG mobile premium sandık ne zaman gelecek? Sorusuyla son dönemin en popüler oyunu olan PUBG, binlerce kullanıcısı tarafından arama motorları üzerinden araştırılmaya devam ediyor. Yapılan son güncellemelerin ardından oyuna eklenen yeni özel sandıklar nedeniyle Premium sandık kutuları kaldırıldı. Birçok oyun sever tarafından merak konusu olan PUBG mobile premium sandık ne zaman gelecek? Sorusu sosyal medyada çokça konuşuluyor. Oyuncular tekrardan Premium sandıklarını kullanabilme durumlarını araştırıyor. Peki, PUBG mobile Premium sandık ne zaman gelecek? Yeni eklenen özel sandık kutularının farkı ne? Premium sandıklar ne olacak? İşte, detaylar…

Son dönemde oyuna yapılan güncellemelerle oyun seveler birbirinden farklı haritalar ve eşyalarla karşılaşıyor. En son yapılan yama sonrasında PUBG Mobile Premium sandık kutuları yerine özel sandık kutusu geldi. Oyun envanterinde Premium sandık açmak için parça biriktiren oyuncular güncellemenin ardından kullanamaz duruma geldi. İlk başlarda yama sonra bir hata olarak varsayılan problem ardından yapılan açıklamayla yeni gelen özel kasalar yüzünden Premium sandıklarının kaldırıldı anlaşıldı. Peki, PUBG mobile Premium sandık ne zaman gelecek? Premium sandık parçası bulunan oyuncular ne yapacak? İşte, merak edilen tüm detaylar…

PUBG MOBİLE PREMİUM SANDIK NE ZAMAN GELECEK?
Tek kişi olarak ya da arkadaşlarla bir takım kurarak oynanabilen PUBG, son dönemin en popüler oyunu olmuş durumda. Bazı kullanıcılar tarafından kullanılan hileler yüzünden zaman zaman oyuna güncellemeler yapılarak hem bu sorunlar ortadan kaldırılıyor hem de yeni içerikler dâhil ediliyor. Yapılan bu güncellemeler kimi zaman oyuncualr tarafından pek hoş karşılanmayabiliyor. Oyun üzerinden gerçekleştirilen son yamada oyuncuların sıklıkla kullandığı Premium sandık kutusunun geleceği merak konusu oldu.

PUBG Mobile Premium Sandık, sahip olduğu özel hediyelerle birlikte en çok satın alınan ürünler arasında yer alıyordu. Ayrıca kullanıcılar arasında içerisinden özel hediye çıkma şansı en yüksek üst düzey sandık olarak tercih ediliyordu. Ancak yapılan son güncelleştirme sonrasında Premium sandık yerine gelen özel sandık kutuları birçok bilinmezi de beraberinde getirdi.

Envanterinde çok sayıda Premium sandık kuponu kalan kullanıcılar kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu. Bunun üzerine resmi hesaplardan yapılan açıklamayla PUBG Mobile Premium Sandık, 21 Haziran dan sonra yapılacak olan güncellemeler ile tekrardan oyunda kullanılabilir hale gelecek.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.