PUBG harabeler neresi?

PUBG harabeler neresi? Sorusu yapılan son güncellemeyle birlikte birçok oyuncu tarafından arama motorlarında sıkça araştırılmaya başlandı. Oyuncular, PUBG’nin sosyal medya hesapları üzerinden belirli ipuçlarıyla zaman zaman bilgilendiriliyordu. Uzun süreden beri bekledikleri son güncelleme sonrasında oyuncular, oyuna eklenen yeni yerlerin hangi haritada ve nerede olduğunu bilmek istiyor. Peki, güncelleme sonrasında yeni gelişmeler ne? Yeni yamada neler var? Oyuncular arasında çok sevilen haritalara yeni yerler eklendi mi? PUBG harabeler neresi? İşte, merak edilen detaylı bilgiler…

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), sahip olduğu milyonlarca kullanıcıyla dünya üzerinden en çok oynanan çoklu oyunculu videolar arasında yer alıyor. Sosyal medya hesapları üzerinden oyunculara yeni bir güncellemenin geleceğine dair ipuçları veriliyordu. Güncellemeye dair İpuçlarını araştıran birçok kullanıcı gitgide merak ettiği yama geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Kısa süre içerisinde Pek çok oyun sever PUBG harabeler neresi? Sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Oyuncuların en çok oynadığı haritalardan olan Miramar’a yapılan eklentiler, yeni yollar ve kaynaklar açıklandı. Peki, son güncelleme sonrasında PUBG harabeler neresi? Güncellemede gelen yenilikler neler? İşte detaylar…

PUBG HARABELER NERESİ? OYUNA GELEN YENİLİKLER NELER?
Geçtiğimiz ay içerisinde PUBG Mobile resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar sonucu oyunculara yeni bir güncellemenin yapılacağı bilgisi veriliyordu. İlginç şekiller ve sembollerle verilen ipuçları zamanla oyuncular arasında anlaşılmaya başlandı. Oyuncular arasında çokça merak edilmeye başlanan yeni yama geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Yeni güncelleme sonrasında oyun haritalarına yeni evler, yollar eklendi. Yeni iniş yerleri, Vaha ve Harabeler ile Miramar haritası geliştirildi. İşte yeni güncelleme sonrası gelen yeniliklerin tamamı;

Sandsmarm ile Miramar güncellendi
2.7x Kapsamlı Win94
Eğimli Görüş Mevcut
Yeni Klasik Mod İçeriği: Sanhok’ta Orman Macerası (Yakında)
Yeni Özelleştirilebilir Silah Sistemi: Guncraft Kaplamalar (Yakında Çıkacak)
Yeni Silah: Arena Modunda P90
Sezon 13.Bölüm Royale Pass13.
Bluehole Modu: Yepyeni EvoGround Deneyimi (Yakında Çıkacak)
Yeni Hile Önleme Uygulaması: Cheater Öldürmelerine Karşı Puan Koruması

Yeni Bir Harita: MAD MİRAMAR
Haritanın kuzey kısmına bir vaha eklendi ve şimdi Kent Harabeleri kuzeybatıya. Daha fazla konut alanı, yol ve kaynak eklendi, böylece iniş noktanızı ve savaşlarınızı akıllıca seçmeniz gerekiyor. Tüm harita boyunca uzanan ve motor kafaları için mükemmel olan bir yarış pisti eklendi. Motor kafaları için kaydolan, tüm harita boyunca uzanan bir yarış pisti de eklendi.

Yeni Miramar Haritası Araç: Altın Mirado. Haritada sadece 1 tane doğacak, bu yüzden ilk iddia eden siz olun ve çölde zenginliklerinizi gösterin!

Miramar’ın Yeni Otomatı: Haritaya dağılmış Otomatlardan Enerji İçecekleri veya Ağrı Kesiciler Alın. Bir seferde 8 içecek alabilecek kadar şanslı bile olabilirsiniz!

Kum fırtınası etkileri
Miramar ve Ana Menü’deki alanların Sandstorms tarafından tahrip edilmesi ihtimali vardır.

Miramar Ana Menü Teması
Güncelle ve Miramar Ana Lobi ve müzik almak için yeni Miramar haritası indirin.

Miramar Başarıları
Yeni Miramar başarıları eklendi. Yeni Miramar haritasını oynayın ve bu başarıları elde etmek için birden fazla hedefi tamamlayın.

Miramar Etkinlikleri
Büyük ödüller için yeni etkinlikleri tamamlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.