Panasonic’ten USB girişli priz

Kullandığımız pek çok cihaz artık USB yolu üzerinden şarj oluyor. Panasonic ise kullanıcıların daha pratik bir şekilde cihazlarını şarj etmeleri için üzerinde iki adet USB portu bulunan prizleri satışa sundu.

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider ismi Panasonic Life Solutions Türkiye, hayat için çözümler üretmeyi sürdürüyor. Kuruluşun geliştirdiği VİKO marka USB prizler; elektronik cihazları, adaptöre ihtiyaç duymadan USB bağlantı kablosuyla şarj etmenizi olanaklı hale getiriyor.

Cep telefonu ve tablet gibi taşınabilir elektronik cihazlar, bugün hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. En önemli sorunsa tüm bu cihazların şarjının kısa sürede tükeniyor olması. Hele bir de şarj cihazınızı ya da adaptörünüzü yanınıza almadıysanız asıl sorun o zaman başlıyor. Panasonic Life Solutions Türkiye işte böyle zamanlarda sadece USB bağlantı kablosunu kullanarak elektronik cihazlarınızı şarj edebileceğiniz bir yeniliğe imza atıyor. Adaptörsüz doğrudan şarj ve kullanım kolaylığı sağlayan VİKO marka USB prizler, 5V 2A enerji çıkışının yanı sıra 2 adet de USB priz çıkışına sahip. Bu sayede, prizde aynı anda 2 ayrı cihaz şarj edilebiliyor. VİKO USB prizler, evler için olduğu kadar, otel ve kafe gibi gün içinde yoğun insan trafiğinin yaşandığı alanlar için de oldukça ideal.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.