Panasonic güvenlik çözümleri, i-PRO logosunu Avrupa’da tanıttı

Kısa süre önce lansmanı yapılan i-PRO logosu, daha güvenli bir dünya için müşterilerin gereksinimlerine özel olarak esnek biçimde geliştirilebilen Panasonic mirasını yansıtan CCTV ürünlerinde yeni bir dönemin başladığını gösteriyor. Panasonic, yeni i-PRO logosunu lansmanı kısa süre önce yapılan ve dahili Yapay Zeka özelliklerine sahip X Serisi ağ güvenlik kameraları başta olmak üzere Avrupa pazarına sunduğu güvenlik kameralarında kullanmaya başlıyor.

i-PRO konsepti, esnek güvenlik ürünlerinde girilen yeni dönemi ve benimsenen yeni stratejiyi ortaya koymanın yanında Panasonic’in sağlamlaşmış inovasyon, görüntü ve ürün kalitesi ile birlikte CCTV kurulumları için düşük toplam satın alma maliyeti sunma konusunda kritik öneme sahip güvenilirlik gibi marka değerlerinin önemini de vurguluyor.

Markalaşmanın en önemli unsuru olan Nexus da i-PRO’nun ihtiyaç duydukları bilgileri müşterilere sunarak karar alma süreçlerini destekleme konusunda oynadığı merkezi rolü simgeliyor.

Bu ürün, bir dizi nodlardan oluşuyor ve bu nodlar, i-PRO çözümleri tarafından kayıt altına alınan ve önemli anlarda müşterilerin eylemlerine yön veren kritik bilgilere temel oluşturan ham verileri temsil ediyor.

Panasonic i-PRO Sensing Solutions Co., Ltd. Yönetim Kurulu Üyesi ve Küresel Güvenlik Sistemleri Direktörü Norio Hitsuishi konu ile ilgili düşüncelerini şöyle açıklıyor: “Teknolojileri yenilikçi bir biçimde kullanarak becerilerimizi insan yaşamını koruyan ve kurtaran profesyonelleri destekleyen hayati bilgiler sunabilecek şekilde geliştirecek ve böylelikle daha güvenli ve huzurlu bir dünya yaratacağız.”

Yeni i-PRO X Serisi ağ güvenlik kameraları, bu çözüm yaklaşımının ilk örneği olarak hem iş dünyasında hem de toplumsal hayatta kullanılan yeni nesil akıllı uygulamalar için ideal hale geliyor.

Dahili Yapay Zeka özelliklerine ve Yazılım Geliştirme Kiti’ne sahip bu kamera serisi, kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilecek üçüncü taraf uygulamaları geliştirmek için tasarlandı.

Avrupa Panasonic Güvenlik İş Birimi Başkanı Gerard Figols da düşüncelerini şöyle ifade ediyor: “Hızla değişen günümüz dünyasında güvenlik teknolojisi konusunda proaktif bir yaklaşım benimsemeli ve bir olay olduktan sonra kaydedilen videoları kanıt olarak kullanmak yerine, o olayın meydana gelmesini önlemeye odaklanmalıyız. Müşterilerimizi dikkatle dinleyip ihtiyaçlarını tahmin eden ve karşılayan güvenlik çözümleri geliştirmek üzere iş ortaklarımızla işbirliği yaparak güvenilir yeni nesil güvenlik çözümlerinin sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.