OnePlus One tam bir şarj canavarı!

Oppo’dan ayrılan bir grup çalışan tarafından kurulan OnePlus şirketinin ilk akıllı telefonu olan OnePlus One, 2014 yılının en çok konuşulan akıllı telefonları arasından zirveye oynuyor. Amiral gemisi donanımına sahip olmasına rağmen, rakiplerine göre bir hayli uygun fiyattan satıla OnePlus One, pil konusunda da biri hariç tüm rakiplerini geçmeyi başardı.

PhoneArena sitesi tarafından özel bir sistem kullanılarak yapılan testler sonucunda 8 saat 5 dakika olarak ölçülen batarya süresi, OnePlus One’ın Samsung Galaxy S5, LG G3 gibi rakiplerini geride bırakmasını sağlıyor. Aynı testin sonuçlarına göre Samsung’un amiral gemisi Galaxy S5 7 saat 38 dakika pil süresine sahipken, HTC One M8, 7 saat 12 dakika ile Galaxy S5’in hemen arkasında kalıyor.

LG’nin geçtiğimiz aylarda tanıtılan amiral gemisi LG G3, satışa çıkmadan önce pil süresi konusunda yapılan tahminleri doğru çıkartarak PhoneArena testinde sadece 6 saat 14 dakika dayanabildi.
Sony zirvede

OnePlus One sadece Sony’nin amiral gemisi Xperia Z2’yi deviremedi. Yapılan testte Xperia Z2 OnePlus One’ın 5 dakika ile önüne geçerek 8 saat 10 dakika boyunca dayanmayı başardı.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.