NVIDIA Yeni Game Ready Sürücüsü – Vulkan Quake II

NVIDIA, geçtiğimiz ay GDC’de, dünyanın ilk tamamıyla Işın İzleme teknolojisine sahip oyunu olan ve Vulkan oyunu Quake II’nin ışın izlemeli bir versiyonu olarak bilinen Quake II RTX’i tanıtarak gelenekçi oyuncuları sevindirdi. NVIDIA bu kapsamda, son yayınladığı sürücüsüyle Strange Brigade oyunundaki performansı % 13’e kadar artırdı.

NVIDIA’nın en yeni Game Ready sürücüsü ise RAGE 2 ve Total War: Three Kingdomsoyunları için mükemmel bir performans sunuyor. NVIDIA yeni sürücüsüyle GeForce oyuncularına Vulkan API’ını kullanan oyunlarda yeni nesil özellikler ve performans sağlama misyonunu sürdürüyor. Oyuncular yeni sürücüyle, örneğin World War Z oyununda performansı test ettiklerinde, ekran kartı ve yapılandırmaya bağlı olarak % 18’e kadar performans artışı gözlemleyebiliyor.

NVIDIA’nın sürücü geliştiren ekipleri, oyunlar piyasaya sürüldükten sonra dahi Game Ready sürücülerini optimize etmeye ve ayarlamaya aralıksız devam ediyor. Bu çalışmalar, World War Z gibi popüler bir oyunda önemli performans iyileştirmeleriyle karşılığını veriyor.

Tüm NVIDIA Game Ready Sürücüleri Microsoft WHQL sertifikasına sahip. Oyunlarda en iyi performansı ve kusursuz oyun deneyimini arayan oyuncular, birçok popüler oyun için lansman gününde veya öncesinde dahi bu sürücüleri indirebiliyor.

İlgili Linkler:

GeForce.com’da Game Ready Driver hikâyesi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/rage-2-game-ready-driver/

Game Ready Sürücüsünü Buradan İndirin:

https://www.geforce.com/drivers

GeForce.com’da Strange Brigade oyununda performans artışı özelliğine sahip Game Ready Sürücüsünün hikâyesi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/mortal-kombat-11-game-ready-driver

Bethesda web sitesinde Rage 2 Oyunu:

https://bethesda.net/en/game/rage2

Saber Interactive web sitesinde World War Z Oyunu:

https://saber3d.com/portfolio_page/world-war-z/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.