Noel hediyesinden ahşap PS4 çıkarsa!

Dış görüntüsü benzetilip içinde sadece 3 voltluk pil bulunan sahte akıllı telefon haberleri ile sıkça karşılaşıyoruz. Bu sefer göreceğiniz ise oldukça emek harcanarak gerçekleştirilen bir dolandırıcılık. Konuya gelelim, Lundy ailesi internet üzerinden sipariş ettikleri Noel hediyelerini açarken büyük bir sürprizle karşılaştı.

MyFoxBoston’ın haberine göre Lundy ailesi, 9 yaşındaki oğulları Scott Lundy için PlayStation 4 aldılar, yani en azından aldıklarını düşündüler. Noel sabahı ise oğulları hediyesini açtığında büyük bir sürprizle karşılaştı. Satın aldıkları PS4’ün içinden, PS4’le aynı boyutta, etkileyici şekilde benzetilmiş işlenmiş bir ahşap çıkmıştı.Bunun yanında görsellerde de gözüktüğü gibi üzeri karalanmış ve saygısızca yazılmış mesajlar da içeriyordu vardı. Tahmin edersiniz ki 9 yaşındaki çocuğu bu durum karşısında sakinleştirmek pek kolay olmadı.

Şok geçiren aile ise hemen aldıkları PS4’ü mağazaya götürdüler. Mağaza ise bu durumun karşısında özür diledi ve yeni bir PS4 Black Ops III paketinin yanına ek olarak, Uncharted: The Nathan Drake Collection oyunu ve 100$’lık hediye çeki verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.