Netflix’e nasıl üye olunur?

Dünya’nın en çok kullanılan dizi ve film izleme platformlarından biri olan Netflix’e son zamanlarda nasıl üye olunacağı oldukça çok merak ediliyor. Peki Netflix’e nasıl üye olunur?

Son zamanlarda birçok insan tarafından Netflix’e nasıl üye olunacağı oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette Netflix’e nasıl üye olunacağını merak ediyor. Dünya’nın en çok dizi ve film izleme platformlarından biri olan Netflix birçok kişi tarafından kullanılıyor. Özellikle korona dönemi boyunca kullanıcı sayısını ciddi ölçüde arttıran Netflix son zamanlarda yeni çıkardığı Squid Game dizisi ile yine dikkatleri kendisinde topladı.

Çıktığı günden bugüne kadar 111 milyon izlenen dizi Netfix’in bu kadar kısa sürede en çok izlenen dizisi olarak yer alıyor. Hatta dizinin çantaları yüzünden Fransa’nın Paris şehrinde insanlar birbirine girdi. Çantalara sahip olmak isteyen insanların mağazaya yaptığı akından dolayı insanlar yaralandı. Netflix bütün Dünya’da resmen çıkardığı diziler ile gündem oluyor.

Hal böyle olunca daha üye olmayan insanlar ise Netflix’e nasıl üye olunacağını merak ediyor. Netflix’e üye olmak için yapmanız gereken ilk şey https://www.netflix.com/tr/ adresine girmek. Daha sonra bu adrese girdikten sonra E-Posta adresini yazmanız gerekiyor. E-Posta adresini yazdıktan sonra sizden şifrenizi yazmanızı isteyecek.

Şifrenizi belirledikten sonra tarifenizi belirlemeniz gerekiyor. Tarifenizi de belirledikten sonra ödeme adımına geçebilirsiniz. Burada kredi kartları bilgilerinizi girip ödeme yapın ve sonra istediğiniz zaman Netflix hesabınıza girerek dizileri ve filmleri izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.