Motorola’nın yeni telefonu Moto E30 sızdırıldı!

Son zamanlarda çıkardığı telefonlar ile dikkat çekmeyi başaran bir zamanların efsane firması Motorola’nın yeni telefonu Moto E30 hakkında söylentiler bulunuyordu. Şimdi ise telefonun teknik özellikleri sızdırıldı!

Motorola eski zamanlarına dönemese de tekrardan yükselişe geçmiş durumda. Ancak eski zamanlarına dönmek için daha çok yolu var gibi duruyor. Firmanın yeni telefonu Moto E30 ise birçok kişi tarafından özellikle merak ediliyordu. Birçok kişinin merakle beklediği telefonun şimdi ise bazı özellikleri sızdırıldı.

Genel olarak telefonların tanıtım tarihi yakınlaştıkça veya satış tarihi bilgiler sızmaya başlıyor. Bundan dolayı da Moto E30’un yakın bir zaman içerisinde resmi olarak tanıtılacağını söyleyebiliriz. Moto E30’un tasarımına bakıldığında arka tarafta üçlü bir kamera sisteminin kurulu olduğu gözüküyor. Ön tarafta ise nokta kameraya yer verilmiş. Sızdırılan bilgilere göre arka taraftaki ana kamera 48 Megapiksel çözünürlüğünde.

Google Asistan özelliğine sahip bir şekilde gelecek olan cihazın sol tarafında SIM kart yuvasıyla güç tuşu bulunuyor. Sağ tarafında ise ses seviyesi tuşları yer almış. USB Type-C özelliği ile gelecek olan cihazın üst tarafında bir adet 3.5mm kulaklık girişi bulunuyor. Android 11 ile birlikte cihazın kutudan çıkacağı söyleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.