Mortal Kombat 11: Aftermath duyuruldu

Warner Bros. Interactive Entertainment, bugün Mortal Kombat 11 için yeni bir genişleme olan Mortal Kombat 11: Aftermath’ı duyurdu. 26 Mayıs’tan itibaren dijital olarak küresel bir lansman için hazırlanan ve ödüllü NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat 11: Aftermath, eleştirmenlerin övgü dolu hikayesini güven ve aldatmaca merkezli yepyeni, sinematik bir anlatıyla genişletiyor. Mortal Kombat 11: Aftermath genişlemesi PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi, PlayStation 4 Pro bilgisayar eğlence sistemi, Xbox One X dahil Xbox One ailesi, Nintendo Switch sistemi, PC ve Stadia’da bulunacak.

Epik destan Mortal Kombat 11: Aftermath’da devam ediyor. Ateş Tanrısı Liu Kang, zamanın yeni bekçisi ve Earthrealm’in koruyucusu, iki dünyanın kaderi dengede dururken yeni bir tarih oluşturmak için beklenmedik müttefiklerin ve tanıdık düşmanların yardımına başvurmak zorunda. Büyüyen oynanabilir savaşçı listesine ek olarak, yeni genişleme, kardeşi Raiden ile birlikte Earthrealm’in koruyucusu olarak görev yapan Rüzgar Tanrısı Fujin’in ve dört silahlı, yarı insan ve yarı ejderha kraliçesinin Sheeva’nın muzaffer dönüşünü içeriyor. İkonik, son derece gelişmiş sibernetik polis memuru RoboCop, franchise’da ilk kez görünecek. Kombat 11: Aftermath ‘deki RoboCop, hem orijinal “RoboCop” (1987) filminde hem de “RoboCop 2” (1990) devamında popüler karakteri canlandıran aktör Peter Weller’in sesini ve benzerliğini sunuyor. Mortal Kombat 11: Aftermath ayrıca zamanla piyasaya sürülecek üç yeni karakter skin paketi içerecek.

Buna ek olarak, tüm Mortal Kombat 11 sahipleri, Klassic Dead Pool ve Soul Chamber arenaları dahil  yeni Stage’lere, rakipleri yok etmek için çevreyi kullandıkları ölümcül hareketler olan Stage Fatalities ve 90’lı yılların özelliği, oyuncuların düşmanlarını bir nezaketle indirmelerine izin veren popüler Friendships özelliklerine erişebilecekler. Bu özellikler, Mortal Kombat 11: Aftermath sürümüyle birlikte ücretsiz bir içerik güncellemesi olarak sunulacak.

NetherRealm Studios Yaratıcı Direktörü Ed Boon, “Hayranlarımız Mortal Kombat’daki hikayeden gerçekten keyif aldılar ve anlatıya devam etmekten ve kadroya Mortal Kombat 11: Aftermath ile yeni karakterler eklemekten mutluluk duyuyoruz” diyor. “Ayrıca, tüm Mortal Kombat 11 oyuncuları için ücretsiz içerik güncellemesinin bir parçası olarak Friendships ve Stage Fatalities ekleniyor. Her ikisi de nihayet franchise’a geri dönmekten heyecan duyduğumuz hayranların favori özellikleri.”

Tüm karakterler, hikaye içeriği ve oyun modlarını tek bir pakette sunan Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection ile yeni oyuncular savaşa katılabilir. Bu derleme Mortal Kombat 11’in yanı sıra Mortal Kombat 11: Aftermath ve daha önce yayınlanmış altı indirilebilir içerik (DLC) karakteri – Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, Terminator T-800, The Joker ve Spawn  ve 25 ek karakter görünümü içeriyor. Fiziksel versiyon bu Haziran ayında sadece Amerika kıtasında satışa sunulacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.