MMA Innovate Summit, Mobilefest ile ilk kez Türkiye’de

Dünya çapında 50’den fazla ülkede 800’den fazla üyesiyle faaliyet gösteren bir endüstri girişimi olan MMA (Mobile Marketing Association) tarafından düzenlenen MMA Innovate Summit, mobil uygulama fuarı Mobilefest aracılığıyla ilk kez Türkiye’de gerçekleşiyor. MMA Innovate Summit, 21-24 Kasım tarihleri arasında mobil uygulama sektörü profesyonellerini ağırlayacak. Sektör profesyonellerinin ve uluslararası arenada kendi girişimleriyle önemli başarılar elde etmiş girişimcilerin deneyimlerini paylaşacağı zirvede katılımcılar, yatırımcı ve yazılım geliştiricilerle işbirlikleri geliştirme fırsatını da yakalayacaklar. Zirve kapsamında 5G Paneli ve Start-up Ödül Töreni gibi sektörün merakla beklediği etkinlikler de gerçekleşecek.

Mobil uygulama fuarı Mobilefest ile Amerika’dan ilk kez Türkiye’ye gelen MMA Innovate Summit,

inovasyon, mobil teknolojiler ve girişimler üzerinden iş hayatının geleceğine bakan “Imagine The Future” ana temasıyla sektör profesyonellerini ağırlayacak. Veri, tasarım, müşteri tecrübesi, ölçümleme, alışveriş, oyun, yaşam tarzı ile birlikte Nöropazarlama, Blockchain, IoT, Lokasyon, Yapay Zeka gibi gündemdeki konular, trendler ve yeni teknolojilerin tartışılacağı zirve, zengin bir içerikle katılımcılarla buluşacak.

21-24 Kasım 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan MMA Innovate Summit kapsamındaki içerikler, mobil pazarlamanın gelişmesi ve yayılması amacıyla dünya çapında 50’den fazla ülkede 800’den fazla üyesiyle faaliyet gösteren endüstri girişimi MMA (Mobile Marketing Association) tarafından planlanıp hazırlanıyor.

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan organizasyon, yurt içi ve yurt dışından sektörün önde gelen isimlerinden oluşan konuşmacılar ve mobil uygulama sektörüne yön veren oturumlarla katılımcıları ağırlayacak. Girişimciler ve yatırımcılara yönelik oturumlarla çok özel bir program sunacak olan MMA Innovate Summit, 2 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlamaya hazırlanıyor.

Pazarlamacılarla birlikte, girişimciler, mentorlar ve yatırımcılar MMA Summit’te

MMA Innovate Summit, pazarlamacılarla birlikte yazılım geliştiriciler, start-uplar ve teknoloji şirketlerinin yanı sıra kamu ve özel sektör profesyonellerini de ağırlayarak Türkiye’nin bugününü ve önündeki fırsatları masaya yatıracak. Zirvenin konuşmacıları arasında, 5G ve yeni teknolojiler panelinde yer alacak olan T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Turkcell CEO’su Murat Erkan, Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan dışında, Alex Malouf, Tony Evans gibi mobil pazarlama dünyasının önde gelen isimleri yer alıyor.

Ayrıca, Adam Berke, Gagan Bhatia, Francesco Cracoli, James Bott gibi uluslararası arenada kendi girişimleriyle önemli başarılar elde etmiş, ekosisteme mentor ve yatırımcı olarak destek veren girişimcilerle birlikte Mike Storm, Aviv Lichtigstein, Yves Van Ingelgem gibi yeni teknolojiler alanındaki yatırımcılar ve fikir önderleri zirvede bulunacak.

Alex Malouf ile markanızı baştan yaratın

Zirve kapsamında konuşma yapacak olan isimlerden biri de Procter & Gamble Hindistan, Orta Doğu ve Afrika Kurumsal İletişim Yöneticisi Alex Malouf. “Mobil Yıkım Döneminde Markanızı Baştan Yaratın” konulu oturumda söz alacak olan Malouf, büyüklüğünden bağımsız olarak, yepyeni bir girişim gibi markayı baştan yaratmanın inceliklerini anlatacak.

Malouf’un konuşmacı olacağı oturumun yanı sıra 5G Paneli de içeriği ve konuşmacılarıyla dikkat çekiyor. Oturumda, 5G’nin sadece mobil iletişimi hızlandıran bir teknoloji değil, insan hayatı içinde pek çok alanı etkileyen ve insanlarla makineleri birbirlerine bağlayacak bir dönemin adımlarından birisi olduğuna vurgu yapılacak. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Turkcell CEO’su Murat Erkan, Türk Telekom CEO’su Ümit Önal ve Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan “5G ve İleri Teknolojilerle Geleceğe Bakış” panelinde, Türkiye’nin gelecekte teknolojiyi yönetenler ülkeler arasında olabilmesi için neler yapabileceği tartışılacak.

Mobil oyunlar ve e-Spor da gündemde

Yalnızca profesyonel katılımcılara açık olan zirvenin ilk gününde mobil pazarlama ve mobil uygulama ekosistemi konuşulurken, ikinci gün ise 5G paneli ve Start-up Ödül Töreni ile birlikte girişimcilik ekosistemi değerlendirilecek. Üçüncü gün inovasyon ve yeni teknolojilerin masaya yatırılacağı zirve programında son gün Mobil Oyunlar, Oyunsallaştırma ve E-Spor konuları da işlenecek.

En iyi Start-up’lar Berlin’deki TechCrunch’a gidiyor!

MMA Innovate Summit’in ikinci gününde gerçekleşecek olan Start-up Günü’nde ayrıca, en iyi mobil girişimlerin belirlendiği Start-Up Ödül Töreni de gerçekleşiyor. Yarışmada ön elemeyi geçen 10 girişim, MMA Innovate Summit sahnesinde marka ve çalışmalarını anlatma fırsatını yakalarken, kendilerine özel hazır stand alanlarında ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekler.

Sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri ile belirlenecek olan 3 girişim (En İyi B2B, En İyi B2C ve En İyi Mobil Oyun) ödül töreninde plaketlerini alırken, konaklama ve ulaşım masrafları Mobilefest tarafından karşılanarak Berlin’de düzenlenen dünyanın en iyi start-up etkinliklerinden TechCrunch’a gitme şansını elde edecekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.