Microsoft Surface 2 satışını bitiriyor!

Mayıs ayı sonlarında Surface Pro 3 tabletini tanıtan Microsoft, bu pazardaki varlığını iki model ile sürdürüyor. Yeni tabletin yanı sıra, Surface 2’nin de satışını sürdüren şirket aradan geçen birkaç aylık süre sorunuda eski tabletini sonlandırmaya kararı vermiş görünüyor. WPCentral sitesinin verdiği bilgiler Surface 2’nin fiziksel mağazalardan çekildiği yönünde.

Çeşitli Microsoft Store’lardan alınan bilgiler, Surface 2 tablet ve aksesuarlarının mağazalar tarafından merkeze geri gönderildiği şeklinde. Fiziksel mağazalardaki Surface 2 stoklarını sıfırlamaya çalışan Microsoft, çevrimiçi mağazasından ise henüz eski tabletini kaldırmış değil.

Surface.com sitesindeki ürünler bağlantısı altında sadece Surface 2 ve Surface Pro 3’e yer veren şirket, online mağazasında ise Surface 2, Surface Pro 2 ve Surface Pro 3 satışını sürdürüyor. Microsoft’un kullanıcıları en yeni tabletine yönlendirmek ve iddialara konu olan MS etiketli Lumia tabelete alan açmak için bu hamleleri yaptığı öyleniyor. Bakalım “Nokia by Microsoft” etiketli Lumia yakında gelecek mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.