Marvel’s Avengers sonunda Game Pass’de!

Marvel filmlerine oranla oyunları genelde istediği başarıyı elde edemiyor. Marvel’s Avengers’ın kullanıcı sayısı son zamanlarda giderek azalmaya başlamıştı. Şimdi oyun Xbox Game Pass’e geldi!

Marvel filmlerini birçoğumuz merakla bekliyoruz. Filmlerde yakaladığı başarı sayesinde artık hiç tanınmayan bir kahramanın filmi çıksa bile yine de oldukça fazla izleniyor. Çünkü Marvel filmlerinin hepsi birbiriyle bağlantılı olduğundan dolayı birçok insan evreni tanımak için o karakteri de izliyor. Artık filmlerde izlenmesi için resmen Marvel yazması yeterli oluyor. Bu büyük başarının yanında oyun tarafında ise bu başarı yakalanmış değil.

Marvel çıkardığı oyunlar ile istediğini bir türlü elde edemiyor. Son çıkardığı Marvel’s Avengers oyununu birçok kişi merakla bekliyordu. Ancak oyun çıkışının üzerine 1 yıl geçmesine rağmen bir türlü başarıyı elde edemedi. Oyundaki kostüm satma mantığı ve karakterinizin geliştiğini bir türlü hissedemediğinizden dolayı oyun başarısız oldu.

Birçok mekaniksek anlamda hatası bulunan oyun şimdi ise Xbox Game Pass’e geliyor. Birçok kişi oyunun ücretsiz olmasını bekliyordu. Çünkü kullanıcı sayısı resmen yok denilecek kadar aza indi. Bundan dolayı da genelde böyle olunca oyun firmaları oyunlarını ücretsiz yaparak kullanıcı sayısını arttırmayı hedefliyor. Ancak Marvel bunun yerine son zamanlarda oldukça popüler olan Xbox Game Pass’e oyununu getirdi.

Aylık ödeme sistemi ile oyun oynadığınız bu platformda bir sürü firmanın oyunu bulunuyor. Bundan dolayı da insanlar çok fazla tercih ediyor. Xbox Game Pass özellikle ülkemizde çok fazla kullanılıyor. Oyun fiyatlarının artmasıyla birlikte insanlar ekonomik durumlardan dolayı oyun satın alamıyor. Bunun en büyük nedeni ise dolar kuru olarak karşımıza çıkıyor.

Bunun yerine abonelik platformlarını tercih ediyor. Aylık 30 TL gibi bir ücret vererek 120 TL’ye satılan oyunları bile oynayabiliyorlar. Xbox Game Pass kütüphanesine bir baksanız iyi olur çünkü oldukça geniş bir kütüphanesi mevcut. Marvel’s Avengers’da 30 Eylül itibariyle Xbox Game Pass’e dahil olacak. Böylelikle kullanıcı sayısı büyük ihtimalle oldukça fazla artacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.