Macbook Pro’yu tablete çevirmek ister misiniz

Apple tarafından üst düzey kullanıcılar için üretilen ve güçlü donanımı ile dikkat çeken Retina Macbook Pro serisi bilgisayarları tablete çeviren bir aksesuar olan Modbook Pro X Kickstarter üzerinden bağış toplamaya başladı. Ama ufak bir ayrıntı herkesin dikkatini çekiyor.

Modbook Pro X’in fiyatı tam 1999 dolar. Bu fiyatın içerisinde herhangi bir Macbook Pro modeli bulunmadığını, kendi Retina Macbook Pro’nuzu Modbook’a göndermeniz gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Eğer Retina Macbook Pro almayı düşünüyor ve Modbook Pro X ile ilgileniyorsanız ikisi bir arada seçenekler de bulunuyor. Bu seçeneklerin giriş seviyesinin ise 3999 dolar fiyat etiketine sahip olduğunu söyleyelim.

Modbook Pro X’in arkasında bulunan tuşlar sayesinde kopyala/yapıştır gibi kısa yol kullanarak kolayca yapabileceğiniz işlerde de zorlanmıyorsunuz. Modbook Pro X aynı zamanda 2048 ayrı basınç seviyesini ölçebilen bir kalem ile geliyor.

Fiyatını bir kenara bırakıp konuşursak, Macbook Pro’yu hem tablet hem de diz üstü bilgisayar olarak kullanmak isterdim. Belki ilerleyen zamanlarda ürünün daha uygun fiyatlı versiyonu tanıtılır. Belki de Apple bir çılgınlık yaparak tablet notebook hibriti bir Mac ile karşımıza çıkar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.