LG G4’ün Türkiye fiyatı ne olacak

LG G4, rakiplerine göre bazı artılarıyla gelen bir telefon. Öncelikle değiştirilebilir pili ve microSD kart slotu Android kullanıcılarının en sevdiği özelliklerin başında geliyor. Yine rakiplerine göre daha fazla ekran boyutu ve daha fazla pil gücü sunan LG G4’ün fiyatı oldukça merak ediliyordu.

Lansmandan hemen sonra bir teknoloji marketin internet sitesinde LG G4’ün fiyatını listelediğini gördük. Bu listelemenin kullanıcıların tepkisini ölçmek amaçlı olduğunu düşünüyoruz lakin ürün 2399 TL’den listelendi ve birkaç saat içinde siteden bu fiyat kaldırıldı.

LG, son dönemde yaptığı telefonlarla Android kullanıcılar arasında önemli bir popülarite yakaladı. Bunun en önemli sebebi ise agresif fiyat politikasıydı. Firma bu agresif fiyat politikasına G4 ile devam ediyor.

16-05-2015 07-20-31

LG G4 yarın itibariyle tüm Türkiye’de 2199 TL’den satışa sunulacak. Bu fiyat umduğumuzdan bile daha iyi bir rakam ve birçok kullanıcının bu rakama sevineceğini düşünüyoruz. 2500 TL ve üzeri fiyatların normalleştirildiği şu dönemde LG Türkiye’yi 32GB’lık G4’ü geçtiğimiz yıl satışa sunduğu G3 fiyatından piyasaya sunduğu için kutluyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.