Irone Throne’a devasa İttifak Turnuvası ve Krallık İstilası geldi

Iron Throne’a gelen güncellemeyle “İttifak Lejyon Savaşı Turnuvası”nda tüm krallıklardan maksimum 128 ittifak, savaşta en stratejik ittifakın kim olacağını görmek için yarışacakları bir turnuvada bir araya gelebilecek.

Turnuvalar her dört haftada bir açılacak, tamamlanması iki hafta sürecek ve her takımın rakip ittifaka karşı üçer defa oynayacağı yedi raunttan oluşacak. Bir sonraki raunda yükselmek için takımlar her raundun ilk iki maçını kazanmak zorundalar. Her raundun galipleri ilerlemeleri karşılığı ödül olarak İttifak Altını alacak. Her maçın sonunda da Diriltme Otu ve ekipman malzemesi içeren Turnuva Sandığı verilecek.

“Krallık İstilası Işınlanma” ile krallar ve kraliyet muhafızları diğer krallıkları istila edebilecek. Bu güncellemeden sonra Başkent Savaşı’nı kazanmış olan her ittifak liderine 13 Krallık İstila Parşömeni verilecek. Bunu isterlerse kendileri kullanabilecek, isterlerse diğer krallıklara stratejik olarak saldırmak için kraliyet muhafızlarına verebilecekler.

Krallık İstilası Işınlanma hafta sonu boyunca en fazla üç defa, belirli zamanlarda kullanılabilecek ve istilacılar, bir seferde düşman krallığında dört saate kadar kalabilecek. İstilacılar bir kez sızma gerçekleştirdiğinde, oyuncuların krallıklarını ve krallarını savunması gereken devasa işbirliği gerektiren savaşları tetiklemek için krallıktaki bütün oyunculara bildirim gönderilecek.

Ek olarak, yeni kişiselleştirme seçenekleri de son oyun güncellemesine ilave edildi. İçkale seviyesi 25’in üzerinde olan Altın Kale sahibi Lordlar, Altın harcayarak iki yeni kaplama satın alabilecek ve yeni görünümü kalelerine uygulayabilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.