iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Turkcell’de

Turkcell, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın satışına başladı. Turkcell müşterileri bugünden itibaren iPhone 6s 16 GB modeline 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 119 TL’den başlayan fiyatlarla, iPhone 6s Plus 16 GB modeline ise 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 139 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler[1]. Turkcell en yeni iPhone’lara ek olarak iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 5s’in satışlarına da devam edecek.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’taki 3D Touch teknolojisi, iPhone’un devrim yaratan Multi-Touch arabirimine yepyeni bir boyut kazandırıyor. 3D Touch, ekrana ne kadar baskı uyguladığınızı algılayarak, telefonunuzdaki özelliklerle ve içeriklerle etkileşim kurmanın yepyeni yollarını sunuyor. Yeni iPhone modellerindeki Live Photos teknolojisi ise fotoğraf dünyasını etkileyecek, yeni bir yaklaşım. Live Photos ile çekilen fotoğraflar hareketli olarak kaydediliyor, hareketsiz görünen fotoğraflar bir anda canlanıyor. Live Photos, 3D Touch, 12 megapiksel iSight kamera, Retina Flash’lı 5 megapiksel FaceTime HD kamera gibi yeniliklerin tümü, Apple tarafından tasarlanan A9 işlemci ile mümkün hale geldi.

iphone 6s 04

A9, bir akıllı telefonda şimdiye kadar görülen en gelişmiş işlemci. Önceki modellerden daha yüksek performans ve harika bir pil ömrü sunuyor. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde, tüm akıllı telefonlar arasındaki en sağlam camdan üretilen Retina HD ekranlar kullanıldı. Yeni roze altın renk seçeneğini de içeren zarif metalik kaplamalar, havacılık endüstrisinde kullanılan 7000 serisi alüminyum alaşımıyla tasarlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.