iPhone 6’nın 9 Eylül’de tanıtılacağı kesinleşti!

Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modeli ya da modelleri için tüm gözler 9 Eylül tarihine çevrildi. Bir süredir iddialara konu olan bu tarih Apple tarafından da resmen doğrulandı. Her ne kadar etkinlikte tanıtılacak cihazlar hakkında bir açıklama yapılmasa da, iPhone 6’nın etkinliğin ana maddesi olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Medya etkinliği olarak adlandırılan buluşma, 9 Eylül günü TSİ 20.00’da Cupertino’da gerçekleşecek. Etkinlik yeri ise De Anza Yüksekokulu’nun kampüsünde yer alan Flint Center for the Performing Arts. Apple’ın basın mensuplarına gönderdiği davetiylerde etkinliğin yeri, tarihi ve saati dışında herhangi bir ayrıntıya yer verilmiyor.

Önceki etkinliklerde davetiyelere küçük ipuçları yerleştiren Apple, bu defa ser verip sır vermeyeceğini de sloganıyla belli etmiş. “Keşke daha fazlasını söyleyebilseydik.” cümlesini davetiyelere yerleştiren Cupertinolu şirketin iWatch ve yeni iPod modellerini de etkinlikte tanıtabileceği söyleniyor. Bakalım Apple nasıl sürprizlerle karşımıza çıkacak?

apple-news

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.