iPhone 6 9 Eylül’de tanıtılıyor!

Uzun bir süredir Apple’ın iPhone 6 ile mevcut ekran boyutunu büyüteceği söyleniyor ve bununla ilgili sızıntı görseller geliyordu. 4,7 inç boyutunda olması beklenen iPhone 6 için bugün çeşitli kaynaklar Apple’ın etkinlik tarihini doğruladı.

iPhone 6, 9 Eylül’de gelebilir

Re/Code sitesi editörü John Paczkowski’nin haberine göre iPhone 6 için tarihler 9 Eylül’ü işaret ediyor. Geçtiğimiz yıllarda tanıtılan iPhone’ların etkinlik tarihlerini göz önünde bulundurursak Re/Code’un iddia ettiği 9 Eylül 2014 tarihinin doğru olma payı bir hayli yüksek.

Çeşitli kaynaklarında dile getirdiği bu tanıtım tarihinde bizleri 4,7 inç boyutunda bir iPhone 6 karşılayabilir. Teknik özellikleri ile iPhone 5s’ten daha güçlü olması beklenen iPhone 6’nın kamera alanında farklı yenilikler ile de gelmesi bekleniyor.

Tek el ile kullanım kolaylığının bu nesilde de devam ettirilebilmesi için güç tuşunun cihazın sağ yan bölmesinde yer alacağı tahmin ediliyor. Ayrıca son sızıntılar doğrultusunda Apple’ın logosunu öne çıkarmak için iPhone 6’nın arka yüzeyindeki elma logosunun ışıklı olacağı söyleniyor. Bakalım 9 Eylül tarihinde Apple bizi şaşırtacak mı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.