iPhone 11’in en dikkat çekecek özelliği ortaya çıktı!

Apple’ın kullanıcılarından aldığı en büyük şikayet şüphesiz pil performansı. Yıllardır bu soruna çözüm arayan şirket Eylül ayında tanıtılacak yeni iPhone modelinde yük kapasiteye sahip bataryaya yer verecek.
iPhone’lar her ne kadar kamera ve işlemci özellikleriyle başarılı olsa da batarya konusunda yetersiz kalıyor. Bununla beraber kullanıcılar çareyi powerbank taşımakta buluyor. Apple hakkında sızdırdığı bilgilerle tanınan Ming-Chi Kuo’dan iPhone kullanıcılarını sevindirecek haberi geldi.
Apple’ın Eylül ayı itibariyle kullanıcılarla buluşacak telefonu iPhone 11 bataryasıyla dikkat çekecek.
Aynı zamanda ters kablosuz şarj özelliğinin de yer alacağı söyleniyor. Halihazırda bulunan iPhone XS Max modelinde yer alan 3174 mAh bataryanın yeni iPhone modelinde 3650 mAh seviyelerine çıkması bekleniyor.

iPhone 11 hakkında ortaya çıkan iddialar bunlarla sınırlı değil. OnLeaks Twitter hesabı tarafından ortaya çıkan görüntülerde ise kameranın konumlandırıldığı kısımda yer alan üç delik cihazın üçlü kamera kurulumuna sahip olma ihtimalini yükseltiyor. Cihazın ön tarafında yer alacak çentiğin küçültüleceği ise söylenenler arasında.

Apple’ın yeni iPhone modelinde daha güçlü bataryaya yer vereceğine kesin gözle bakılırken bununla beraber kare şeklinde üçlü kameraya ve inceltilmiş ekran çerçevelerine sahip olması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.