Instagram’da sohbet teması nasıl değiştirilir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Instagram’da sohbet temasının nasıl değiştirileceği oldukça çok merak ediliyor. İnsanlar internette sohbet temasını nasıl değiştireceğini araştırıyor. Peki Instagram’da sohbet teması nasıl değiştirilir?

Instagram, Dünya’nın en çok kullanılan fotoğraf paylaşma platformlarının başında geliyor. Birçok kişi tarafından kullanılan platform günümüzde farklı özelliklere de sahip oldu. İlk başta temel olarak sadece fotoğraf varken şimdi video ve mesajlaşmaya da imkan sağlıyor.

Her zaman kendini geliştirmeye devam eden platform bunun haricinde yeni özellikleri de sürekli olarak getiriyor. Son zamanlarda getirdiği özelliklerden biri olan sohbet mesajlarının temalarını değiştirme özelliği oldukça çok merak ediliyor. İnsanlar internette sohbet temasını nasıl değiştireceğini araştırıyor.

Sohbet temasını değiştirmek için ilk önce Instagram’ın telefon uygulamasına giriş yapmanız lazım. Bilgisayar sürümünde temayı değiştiremiyorsunuz. Daha sonra temayı değiştirmek istediğiniz sohbete girmelisiniz. Girdikten sonra o kişinin üstte isminin yazılı olduğu yere tıklayın. Burada karşınıza bazı seçenekler çıkacak.

Bundan “Tema” olan seçeneği seçip istediğiniz temayı koyabilirsiniz. Ancak şunu belirtmek gerekir ki Instagram’da sohbet temasını değiştirdiğinizde karşıdaki kişide de değişiyor. Bunun haricinde sadece o sohbette tema değişiyor. Yani diğer sohbetlerde temalar aynı şekilde kalıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.