Instagram’da efektli mesajlar nasıl gönderilir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Instagram’da efektli mesajların nasıl gönderileceği oldukça çok merak edilmeye başladı. Birçok kişi internette Instagram efektli mesajların nasıl gönderileceğini merak ediyor. Peki Instagram efektli mesajlar nasıl gönderilir?

Instagram, Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında geliyor. Birçok kişi tarafından kullanılan platform son zamanlarda oldukça çok kişi tarafından getirdiği bir özellikten dolayı gündem olmaya başladı.

Efektli mesajlar özelliği birçok kişi tarafından oldukça beğenildi. Aslında uzun süredir bulunan bu özellik yeni yeni insanlar tarafından fark ediliyor. Birçok insan efektli mesajı nasıl yollayacağını merak ediyor. Her telefon ve Instagram sürümünde bulunmayan bu mesajları yollamak için ilk önce efektli mesaj atmak istediğiniz kişinin sohbetine girin.

Daha sonra burada yazmak istediğiniz mesajı yazın. Ancak bu mesajı göndermeyin. Mesajınızı yazdıktan sonra sağ tarafta bir büyüteç işareti çıkacak. Bu işarete tıkladığınızda size mesaj efektlerini gösterecektir. İstediğiniz mesaj efektine tıklayın. Tıkladığınız anda mesajınızı karşıya gönderecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.