Instagram videosu nasıl indirilir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram’da nasıl video indirileceği oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette Instagram’dan nasıl video indireceğini araştırıyor. Peki Instagram’dan nasıl video indirilir?

Instagram, Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında geliyor. Bildiğiniz üzere YouTube’da yeni ve geleceğin mesleği olarak adlandırılan YouTuberlık mesleği son zamanlarda oldukça popüler. Yeni neslin mesleği olan bu mesleklerin arasında aynı şekilde Instagram fenomenliği de bulunuyor. Instagram fenomenleri de aynı YouTube’da içerik çıkaran insanlar gibi bunu bir iş olarak yapıyor. Hal böyle olunca bu platformlar daha farklı bir boyut kazanıyor.

Instagram son zamanlarda nasıl video indirileceği ile gündeme geliyor. Birçok insan Instagram’da beğendiği videoları indirmek istiyor. Ancak bu konu ile ilgili Instagram’ın ne mobil uygulamasında ne de bilgisayar versiyonunda bir seçenek bulunmuyor. Bu yüzden insanların bu videoları indirebilmesi için farklı siteler kullanması gerekiyor.

Instagram’dan video indirmek için ilk önce indirmek istediğiniz videoyu açın. Daha sonra videonun yanında bulunan 3 tane noktaya tıklayın ve “Bağlandı Adresini Kopyala” seçeneğine tıklayın. Buna tıkladıktan sonra https://www.save-insta.com/tr/video-downloader/ internet sitesine girin ve video linkini “Instagram’dan indirmek istediğiniz videonun URL’sini girin” yazan yere yapıştırın. Yapıştırdıktan sonra yanda bulunan “Görünüm” tuşuna tıklayın. Daha sonra biraz beklemeniz gerekiyor.

Bekledikten sonra hemen altta videonuz çıkacaktır. Videonuzun altında ise “Video İndir” tuşu bulunuyor. Buna tıklayın ve karşınıza çıkan ekranda tekrar “Video İndir” tuşuna basın. Tam ekran olarak videonuz karşınıza gelecek. Buradan da sağ tıklayarak veya CTRL+S tuşlarına basak videoyu farklı kaydet seçeneğini seçin. Bunları yaptıktan sonra kayıt edeceğiniz yeri seçin ve videonuz inmeye başlayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.