Instagram video nasıl indirilir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Instagram videolarının nasıl indirileceği oldukça fazla merak ediliyor. Birçok insan internette Instagram videolarını indirmenin yöntemini arıyor. Peki Instagram videoları nasıl indirilir?

Instagram, Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında geliyor. Birçok kişi tarafından kullanılan platform son zamanlarda oldukça fazla konuyla gündeme geliyor.

Bildiğiniz üzere Instagram başlarda sadece fotoğraf paylaşma uygulamasıydı. Daha sonra uygulamada artık videolar bile paylaşabiliyordunuz. Ancak bu videolar 1 dakikadan uzun olamıyordu. Bundan dolayı da Instagram’da içerik yapan insanlar video yükleyemiyordu.

Sonra Instagram bu kısıtlamayı kaldırdı ve üstüne IGTV özelliğini de getirdi. Bu özellik sayesinde uzun süreli videolar atabiliyorsunuz. Instagram’a atılan bu videoları indirmek için ilk önce yapmanız gereken videoyu açmak. Daha sonra videonun sağ tarafında bulunan üç nokta işaretine tıklayın ve karşınıza çıkan seçeneklerden bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklayın.

Daha sonra kopyaladığınız bağlantıyı igram.io/tr/ adresine girerek “Bağlantıyı buraya ekleyin” yazan yere yapıştırın. Daha sonra yan tarafta bulunan mavi rengindeki “İndir” tuşuna tıklayın ve videonuz indirilmiş olacak. Instagram’dan bu yöntemi kullanarak istediğiniz gibi ücretsiz olarak video indirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.