İnstagram hesabı çalma 2020 yöntemleri işe yarıyor mu?

İnstagram hesabı çalma aşamasında pek çok yöntem denenmektedir. Usulsüz ve illegal olarak değerlendirilen bu yöntemler tavsiye edilmemekle birlikte İnstagram hesabı çalma alternatifleri olarak kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Peki, İnstagram hesabı çalma yöntemleri gerçekten işe yarıyor mu? İnstagram hesabı çalma yöntemlerini kullanarak herhangi bir hesabın çalınması mümkün mü? İşte, İnstagram hesabı çalma konusunda merak edilen bazı bilgiler

İnstagram hesabı çalma süreci pek çok kullanıcı tarafından farklı yorumlanmaktadır. İnstagram hesabı çalma olarak nitelendirilen bu süreç aslına bakılırsa hesap kurtarma olarak da yorumlanabilmektedir. Yani, hesabının şifresini kaybeden bir kişi, İnstagram hesabı çalma olarak yorumlanan bu aşamaları kullanarak kendi hesaplarını kurtarmaya da çalışabilmektedir. Ancak kötü niyetli insanların da kullanmış olduğu İnstagram hesabı çalma yöntemleri bulunmaktadır. Peki, İnstagram hesabı çalma işlemi gerçekten de işe yarıyor? İşte, o yöntemler

İNSTAGRAM HESABI ÇALMA NASIL YAPILIYOR?

Eski sevgili, sevilmeyen birinin İnstagram hesabını ele geçirmek isteyen kullanıcılar, genelde bu tarz işlemler için arama motorları üzerinden çözüm arıyor. Ancak arama motorları üzerinden erişilen İnstagram hesap çalma bilgileri, genel olarak virüs yordamıyla hesap ele geçirme niteliğinde olduğu için bu işlemi yapmak isteyen kişiye pahalıya patlayabilmektedir.

İNSTAGRAM HESABI ÇALMA İÇİN TELEFON NUMARASI VE DOĞUM TARİHİ DENEME

Asla etik olmayan İnstagram hesabı çalma yöntemlerinden belki de en zararsızı kişisel bilgileri denemektir. Yakın olan bir kişinin İnstagram hesabı ele geçirilmek isteniyorsa, bu işlemi yapan kişiler genel olarak doğum tarihi ve telefon numarasını denemektedir.

VİRÜS YÖNTEMİ İLE İNSTAGRAM HESABI ÇALMA

Bazı uygulamalar aracılığıyla üretilen virüslerin hesabı çalınmak istenen kişiye gönderilip açtırılması ile işleme başlamaktadır. Bu yöntemi kullanarak karşıdaki kişinin cihazındaki tüm veriler izlenip ve buralardan istenen veriler alınabilmektedir. Ancak bu virüs kişinin kendi cihazına da bulaşıp sistemi sonlandırabilmektedir.

ÇEVREDEKİ KİŞİLERİN İNSTAGRAM HESABINI ÇALMA

Genellikle İnstagram hesabı çalma işlemini gerçekleştirmek istemeyen kişiler tarafından pek kullanılmayan yöntemlerden birisi de o kişinin çevresinde bulunan yakın bir kişinin hesabını ele geçirmektir. Zor olan bu işlemin gerçekleştirilmesinin ardından geriye kalan tek şey, asıl hesabı ele geçirilmek istenen kişinin ikna edilerek şifresini paylaşmasına yol açmaktır.

İNSTAGRAM ÇALMA İÇİN FAKE SAYFA OLUŞTURMAK

İnstagram hesabı çalma aşamasında son zamanlarda en karşılaşılan yöntemlerden birisi ise takipçi kasma ya da profili gezenleri görüntüleme kisvesi altında üretilmiş olan virüslü sayfalardır. Bu sayfaya giren kişi, cihazına virüsü otomatik olarak kabul edeceği için hesabı tehlike altına girecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.