İnstagram gizli profiline bakma 2020 nasıl oluyor? Gizli instagram profili görüntüleme

Instagram’da kullanıcılar, özel hayatını paylaşmak istemediklerinde profillerini dışarıya kapatır ve gizli hesap kullanmaya başlar. Peki Instagram’da gizli profillere bakabilmek, fotoğraflarını görebilmek mümkün mü? Bunun için herhangi bir araca ihtiyaç var mı? İşte gizli Instagram profili görüntülemek isteyenlerin merak ettiği sorunun yanıtı…

Instagram’da iki tür hesap vardır. Biri herkese açık ve takip etmeseniz dahi kolayca hesabına girerek yaptığı paylaşımları görebilir, paylaşımlarındaki yorumları görebilir veya hikayelerine bakabilirsiniz. Gizli hesap söz konusu olduğunda ise işin rengi biraz değişir. Bu kez takip etmediğiniz bu gizli hesabı görebilme şansınız yoktur. Bunun için ya hesabı takip edeceksiniz ya da o hesabın herkese açık hale gelmesi için beklemek zorundasınız.

Peki Instagram gizli profiline bakma programları gerçekten işe yarıyor mu? İnternet üzerinde bu işi yaptığını iddia eden pek çok uygulama bulunuyor. Ancak şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki böyle bir uygulama yok; yani Instagram gizli profiline bakma işlemini yapabilen gerçek bir uygulama yok; hepsi sahte.

Eğer bu tip bir uygulamayı indirmeyi planlıyorsanız iki kez düşünün deriz. Zira bu tip uygulamalar daha çok kullanıcıların gizli bilgilerine ulaşmayı amaçlar ve Instagram şifrelerini kendi eliyle bu uygulamaya veren kullanıcıların başı ileride derde girebilir.

Özetle Instagram’da gizli profillere bakmak için bu hesabı takip etmek zorundasınız. Bunu kendi hesabınızla yapabileceğiniz gibi sahte bir hesapla da yapabilme şansınız elbette var; tabii ki o kişi sizi kabul ederse!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.